2733
2734
عنوان

قرص متروترازول و سردرد

779 بازدید | 11 پست

دوستان الان ۲ روزه از این قرص استفاده میکنم برا عفونت داده بود دو بسته ولی دو روزه سردرد شدید دارم چیکار کنم یعنی میتونه از این قرص باشه الان یکی ام خوردم ار ۸ ساعت گفته من سرم زیاد درد نمی کنه اما از دیروز اینجوری شدم میشه کمک کنید دوستان چیکار کنم من مسکن نمیتونم بخورم اصلا معدم خرابه چون قرص مسکن زیاد خوردم قبلا چی آروم میکنه سرم و شوهرمم ک عین خیالش نیس 😢😢😢😭😭😭 دکتر نمیبره آمپول بزنم قهرم باهاش حساب نمیزاره ب درک اصلا  😭😭😭😭

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من که مترونیدازول بخورم. معده درد حالت تهوع خشکی دهن میگیرم

ن من فقط سردرد گرفتم دکتر بهم گفت وسط غذا بخور منم همین کارو میکنم رفتم عوارض شو نگاه کردم دیدم نوشته سردرد هم جزو عوارضش هست نکنه بمیرم چیکار کنم یعنی از قرص هستش 

عزيزم هيچوقت وابسته كسى نباش..دكتر نميبره خودت پا دارى خودت برو🙏🏻

اخه نمیزاره بدم تنها بیرون اصلا باور نمی کنه سرم درد میکنه ولی وقتی اون چیزی میشه من خودم و ب اب و آتیش میزنم بشکنه دستم ک نمک نداره حس میکنم میخواد من نباشم 😢😢😭😭😭😭😭

2738
آره از قرصه. دواز جونت.

چی کار کنم پس دیگه نخورم یعنی میگم نزنه مغزم چیزیش بشه چون عفونت شدید داشتم داد اینو 

منم چندروزیه میخورم سردرد میگیرم .بخاطر اینوه باید اب فراوون بخوری وقتی این قرصو میخوری

میخورم پس چیکار کنم دیگه مصرف نکنم یعنی 

کپسول لاکتوواژ هم داده بود یعنی میتونم الان استفاده کنم یا حتما باید قرص و ک تموم کردم استفاده کنم من یادم رفت دکترم چی گفت والا میتونم وقتی این کپسول رو استفاده میکنم نزدیکی هم بکنم موقع پری بودن باید دیگه کپسول رو نزارم ک