2726

ما دقیقا فردای عقدمون رفتیم شمال دقیقا تو یکی از چراغ قرمزای کرج بودیم ک پشت چراغ ی دختر گلفروش اومد گف گل میخری آقا شوهرم ی دونه ازش گرف داد ب من اون شد اولین گلی ک بهم داد منم گذاشتم رو داشبورد ن اینکه بدم بیادا نه خشک شد😂😂😂😂😂😂😂😂😂

کاربری سوممه کلا فعالم و دراین راستا تلاش میکنم امیدوارم ب ی جای خوب برسم 😂😂

دو هفته بعد دوستیمون 

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبل ازدواج بود 😐برای روز دختر برام‌خرید و خیلی تابلو بود رز بود

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           
2728

خدا قوت پهلوانننن 😍😍😍

اصن شوهرت و لبریز از احساسات کردییییییی 🤗🤗🤗😍😍😍😂😂😂😂

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بعد عقد سوار ماشین شدیم گف داشبوردو باز کن روز دختر بود برام گل گرفته بود

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
اولیش همون سبد بزرگ گل بله برون بود

بعدش دیگه بعد عقد

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

اولین بار با خواهرش اومد منو ببینه دسته گل اورد

خونمون پر گله خشکه نمیدونم چیکارشون کنم😂نمیشم بگم نخر میگ چ بی لیاقتع

لبخند بزن اینم میگذره❤️🌹                  همسرم دستاتو میبوسم دورت بگردم🥰😘

بعد عقدمون از محضر که در اومدیم تو فلکه نگهداشت یه گل چید داد بهم اون شد اولین گل 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2706