2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مک داشتم یک سال پیش ۲۰۰ تومن خریدم خالم از آلمان برام فرستاد دیشب تموم شد و رفت قاطی اشغالا من راضی بودم از اونجایی که نمیتونم یورو بخرم باید برم فردا کرم مای و سینره بخرم😂

اگه با نظر من مخالفی ریپلای نکن چون حوصله ی بحث ندارم

یادش بخیر. باورم نمیشه یه زمانی بیرون هم میرفتم.🤦‍♀️🤦‍♀️😅

ورسای میزنم. البته پارسال خریدم. الانم که ۶ ماهه استفاده نکردم. تاریخش گذشته احتمالا. پارسال خریدم ۱۰۰ تومن فک کنم.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

vovمیزنم خیلیم عالی وارزون خیلی..

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیل حال بدمافقط خودمان هستیم💔مقصر اصلی این روز ها ی دلگیر،شب های دلتنگی اعصاب داغون،بی اعتمادی هاباورکنید فقط خودمان مقصریم💔همه مایک روز یک ساعت،یک لحظه گول احساساتمان راخورده ایم و آدمی اشتباه را وارده زندگیمان کرده ایم!آدمی که اگر پای عشق و علاقه ای در میان نبود حتی لیاقت یک سلام و احوالپرسی ساده را با ما نداشت...چه برسد به این همه احساسات از من به شما نصیحت💔در هر کجای رابطه اتان که هستید، اگر آدمتان اشتباست،اگر هرشب پیش بینی دعوای فردایتان را میکنید اگر برای گناه نکرده اتان تاوان پس میدهید اگر حتی لحظه ای,خیال رفتنش به سرتان میزندحذفش کنید
2706