2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین باهاتون بای بای کنم ‌

143 بازدید | 36 پست

دعا کنید برام شاید اثر دعای شما بدعث بشه که به خودم بیام و تلاش کنم  . امروز خیلیا بهم گفتن که امام رضا اگه از ته دلت بخای بهت حاجت میده‌ من از ته ته ته ته دلپ میخام یا امام رضا .از ته دلم‌ ترسمو بریزو بهم اراده بده تا تلاش کنم 

دوستان حلالم کنید اگه چیزی گفتم دلی شکستم  امیدوارم دیگه حداقل تا یسال دیگه نیام اینجا  

اگه میشه فقط یه دعای کوچیک بکنید برام و حلالم کنید 🖤🤎💜❤🧡💚💛🤍

همتونو میدوستممممم 

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_2    

@نی_نی_یار_شب    

لطفا منو تعلیق کنید خواااهشا 

دوستان لطفا تگ کنید مرسی💋

بعدا وجود نداره یا الان یا هیچ وقت. ❤

کجااااااااااا عهههه

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تاپیک اخرم درمورد امام رضاست بخون 

میشه با قلب مهربونت برام دعا کنی        ‏مرحله اول : ‎#آموزش_جنسی_به_کودکان_دبستانی  مرحله دوم: ممنوعیت ازدواج زیر ۱۸ سال با بهانه ‎#کودک_همسری  مرحله سوم: شما بگید...  .#سند۲۰۳۰#دولت_نابودگر
2738

کاش لیدی گاگارو برگردونن😭

https://harfeto.timefriend.net/273090420     صبح که از خواب بیدار شد رو سرش فقط سه تار مو مونده بود، با خودش گفت: "هییم! مثل این که امروز موهامو ببافم بهتره! "و موهاشو بافت و روز خوبی داشت!فردای اون روز که بیدار شد دو تار مو روی سرش مونده بود "هیییم! امروز فرق وسط باز می کنم" این کار رو کرد و روز خیلی خوبی داشت!پس فردای اون روز تنها یک تار مو روی سرش بود "اوکی، امروز دم اسبی می بندم" همین کار رو کرد و خیلی بهش میومد!روز بعد که بیدار شد هیچ مویی رو سرش نبود! فریاد زد: ایول! امروز درد سر مو درست کردن ندارمهمه چیز به نگاه تو بر می گرده! می تونی از زندگی لذت ببری یا ازش ناامید بشی💙               
کاش لیدی گاگارو برگردونن😭

عه مگ ترکیدددد

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
فعلا برم که بخونم قربونت برم دعا کن ارادم محکم بش 

دعا میکنم ولی برگردیاااا قشنگممم

با اون پروفایلت    

2706