2737
2734
عنوان

بخام تو بورس سرمایه گزاری کنم حتما باید خودمم برم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 77 پست
میتونی تو صندوق های یکی از بانکها بگذاری که ماهیانه بین ۱۸ تا ۲۲٪ بهت سود میدن

اگه ضرر کنن از پول ماهم کم میشه؟

یا پول ما ثابت میمونه؟

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول برو دفتر پیشخوان ثبت نام کن  باید بلد باشی بورس الکی نیست ثبت نام کردی سهام اولیه بخر و ص ...

عزیزم من رفتم کارگزاری هم مفید زدم بعدش چکار کنم ؟؟سهام عدالت هم دارم 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2731
2738

این از احراز حویت بعدم برنام کارگزاری نصب میکنی باید تو باشگاهش ن ثبت نام کنی با کد احراز هویت 

کاش میشد برای چند ثانیه ده سال جلوتر رو ببینی شاید اروم میشدی شاید بیخیال میشدی شاید امیدوار میشدی شاید کلا امیدت بریده میشد  
اول برو سایت «سجام» ثبت نام کن تا یه کد ۱۰ رقمی برات بفرسته بعد برو سایت یکی از کارگزاری ها ثبت نام ...

عزیزم من سامانه سجام ثبت نام کردم،احراز هویت هم غیر حضوری انجام دادم

الان فقط میمونه کارگزاری

میخوتم مفید ثبت نام کنم،الان من خودم میتونم کارگزاریو ثبت نام کنم یا باید برم پیشخوان؟

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
عکس چی ؟ عکس خودمو باید بدم ؟

بله عکس خودت روبه روی دوربین برای احراز هویت 

کاش میشد برای چند ثانیه ده سال جلوتر رو ببینی شاید اروم میشدی شاید بیخیال میشدی شاید امیدوار میشدی شاید کلا امیدت بریده میشد  
2706