2726

چه کار عجیبی وسایل برقی رو مگه اینجوری میشورن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا خندم گرفت؟؟😂😂😂 خیلی دعوات میکنه ایا؟؟؟😫😤 و همچنین دلمم سوخت برای مادربزرگ 😟😟😟

خیلی بدجنسی!!!!  حالا من امروز اومدم دختر خوبی بشم!!!

مامان بزرگم همیشه طرف من بود!!!امروز دیگه گفت بابات کی میاد دنبالِ تو .تو رو ببره!!!  

خیلی بدجنسی!!!!   حالا من امروز اومدم دختر خوبی بشم!!! مامان بزرگم همیشه طرف من بود!!!امروز د ...

اتفاقا من خییلی هم خانومم ، مثل بعضیا نیستم هی اتیش بسوزونم😯😕😛😝

اشکال نداره ، حق داشته مادر بزرگ 

تا تو ‌باشی دیگه بخوای کتری برقی خراب کنی😠⁦☹️⁩

بابام دعوام میکنه....اگه مامان بزرگم بهش بگه!!!!کار من بوده!

نبایید بگههه 

میبینی چه گرفتاری داریم 

کار نمی‌کنیم که همش سرمون غر میزنن و ابرومون میبرن ، کارم بکنیم اخرش طلبکار میشیم 😕😕😒😒😜😆😆

من نصف جهزیه مامانم رو شکوندم....😭😭😒😒

نبایید بگههه  میبینی چه گرفتاری داریم  کار نمی‌کنیم که همش سرمون غر میزنن و ابرومون میبر ...

خوب بدبخت کتری نداره امروز توی قوری چایی دم داد!!!بابام باید براش بخره.....

تو رو خدا دعا کن بهش نگه !!!!بابام این روزا خیلی عصبیه نمیشه باهاش حرف زد  زنگ زدم بهش گفتم برم خونه عمه جان؟؟...گفت:پاتو از خونه بیرون بزاری جفت پاهاتو میام میشکنم!!!  

خوب بدبخت کتری نداره امروز توی قوری چایی دم داد!!!بابام باید براش بخره..... تو رو خدا دعا کن بهش نگ ...

وای تو هم گرفتار شدیا😤😣😔

خدا کنه مامان بزرگ درک کنه و به بابات نگه که تو خراب کردی 

خوب چه اشکالی داره بری اونجا ؟😣

یعنی بهونه بابات چیه؟ 

وای تو هم گرفتار شدیا😤😣😔 خدا کنه مامان بزرگ درک کنه و به بابات نگه که تو خراب کردی  خوب چه ...

گیر الکی میده!!!

بیشتر به خاطر شوهر عمه ام...گفتم هروقت اون نیست میرم...گفت یاسمن خیلی خودسر شدی!!!!!!

2706