عنوان

خسته شدم میخام خودم کاراموبکنم ن مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1716 بازدید | 86 پست
فتق دارم یذره کارمیکنم یاوایمیستم فشارمیاددردمیگیره .دکترم گفته اگه بدترشه بایدعمل کنم اونوقت شایدبچ ...

چند هفته اي؟

99/9/9خانواده شوهرم ادم شدن ايشالا خودمم از ٤٥كيلو شدم ٧٠تا كيلو 💪🏻💪🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین اسی ناشکری نکن.تمام.

من تازه زایمان کرده بودم شوهرم ب مادرش گفت دوروز بیا پیش خانمم مادرش نیست اومد زجرکشم کرد خون ب دلم کرد رفت.تابود شوهرم چیزی بش نگفت چون مهمون بود اما وقتی رفت ی روز بعدش به مادرش زنگ زد گفت لازم نکرده هیچوقت بیای خونمون گفتم بیای با این شکم پاره پاره ش  کمک حالش باشی ن خونشو کنی توشیشه.

یا رب نظر توبر نگردد
وای خدااا😂😂😂

به حدی نفهمه که نگو 

داشتم به شوهرم تذکر میدادم که تو اشپزخونه پیتزا درست میکنه به گند نکشه همه جارو 

مادرشوهرم اومد گفت واه خودتم حلوا درست میکنی همینی آرد میریزه رو میز😑😐 حالا اردش با فوت کردنم میره 

کلا از تک و تا نمیندازه خودشو 

دلم میخواد سر سفره غذا خوردنشو ببینی,, دل و رودت بهم میاد دور دهن زرد انگشتا تا مچ غذایی ,,, هوووووع🤢🤮

2731

عزیزم تحمل کن ان شاءالله بزودی تموم میشه دست مادرشوهرتم سلامت .اگر باهاش رو در وایسی نداری بگو مامان من زود ضعف میکنم ممکن غذای منو زودتر بدید.منم با خانواده همسرم زندگی میکنم منم اشپزی نمیکنم مادر همسرم درست میکنه .ولی هر وقت گرسنم باشه میگم من گرسنمه برای منو زودتر میکشه میخورم  .راحت باش اونم مثل مادر خودمونه .هر چند گاهی اوقات ادم استقلال میخواد ولی چاره ایی نیست .مخصوصا الان برای شما تحمل کن ان شاءالله بسلامت فارغ بشی😍

فتق دارم یذره کارمیکنم یاوایمیستم فشارمیاددردمیگیره .دکترم گفته اگه بدترشه بایدعمل کنم اونوقت شایدبچ ...

منم دیسک دارم الان استراحت مطلق پیش مامانمم دلمم میگیره دروغ چرا؟ اما واقعا فکرشو ک میکنم میبینم واقعا تنهایی نمیتونم ی نیمرو درست کنم پس ممنونشم هستم

یا رب نظر توبر نگردد
زایمانم چند روز دیگست 

خب باشه.مادرشوهرا همه اهل کمک نیستن.مث مادرشوهرمن که یه ساختمونیم.

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
باز خوبه خو مادرشوهرت اینجوره، مادر من هر چی میخرم میخاد

ماذرمنم  

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
من ک گفتم دستشون دردنکنه.ولی خجالت میکشم من بخابم اوناکارکنن

خدا رو شكر بكن منم استراحت مطلق بودم با مادر شوهر تو يه ساختمون بوديم گفتم هر چي ميپزي منم بهت ميدم گوشت و برنج سيب و پياز فقط بپز واسه شوهرم بفرست من نميخام گفت نه نه نه اصلاااااااااا اصلااااااااااا، الهي خير نبينه

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2706