2733
2734
عنوان

کمک بیاین در مورد کیت تخمکگداری

130 بازدید | 20 پست

سه روزه کیت میذارم ولی اصلا هم رنگ نشدن امروزم گذاشتم یک خط افتاد چرا؟دوتا دیروز گداشتم یکی کم رنگ یکی پر رنگ بود ولی امروز یک خطی بود کلا .مگ وقتی دوتا تقریبا هم رنگ بیوفته تا 24 یا 36 ساعت بعدش نباید انجام بشه از کیت قبلی 24 ساعتم نگذشته ولی الان 1خطیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید همین طور ادامه بدی، هر روز توی ساعت مشخص (ترجیحا صبح بعد از ۱۰ صبح تا ۸ شب) هر روز یکی بذاری، د ...

خب تا دیروز دوتا خط بود که یکی کم رنگ تر بود امروز ک گذاشتم کلا یک دونه خط افتاده 

2728
خب تا دیروز دوتا خط بود که یکی کم رنگ تر بود امروز ک گذاشتم کلا یک دونه خط افتاده 

باید دو تا خط پررنگ بشه

دو تا خط یکی پررنگ یکی کم رنگ منفی به حساب میاد

اگر دو تا خط پررنگ بوده پس همون روز ، شروع تخمک گذاری  بوده

دیگه وقتی دو خط میشه تمومه، نباید ادامه بدی به کیت گذاشتن، دو خط شده یعنی هورمن ال اچ ماکزیمم شده و داری آزاد می کنی

فرداش که دوباره دو خط نمیشه، فقط یبار دو خط میشه

2738
ننه من اصلا تخمک ندارم😑

یعنی مشکل تخمک گذاری داری؟ دکتر بهت گفته؟

اگر پریودات منظمه بای ادامه بدی تا دو خط بشه

معمولا وسط سیکل دو خط میشه،

ممکنم هست نشه، و اون ماه تخمک نداشته باشی

ننه من اصلا تخمک ندارم😑

خخ.منم دوبار کیت استفاده کردم گیج میشدم این ماه دیگه کیت نزدم.فقط ببخشید رابطمو بیشتر کردم همین

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

این چ@کیتیه؟

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
2706