2726

منم چون نتونستم جوابشو پيدا كنم ديگه بچه آوردم.ترسيدم بعد يائسگي نظرم عوض شه پشيمون شم بچه نياوردم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

به شخصه نمیتونم‌تصورش کنم با اینکه آدمی هستم که شلوغی رو دوست ندارم ولی بچه فرق داره

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش یکنواخت میشه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2728

بستگی به آدمش داره بعضیا بچه دوست ندارن مشکلی هم براشون پیش نمیاد اما اونایی که دوست دارن با بچه امید به زندگیشون میره بالا حوصلشون سر نمیره کلی باهاش بازی میکنن تو پیری و مریضی کمکشونه و کلی چیز دیگه

💕😍
2706