2726
عنوان

عکس بارداری

610 بازدید | 51 پست

سلام خانوما گل.

یه راهنمایی میخواستم

منخیلی دلم میخواست با همسرم عکس بارداری بگیریم اما اصلا راضی نیستو خوشش نمیاد بالاخره خودم تنها میخوام جمعه برم .

فقط مشکلم اینه که موهام مشکیه و سفید داره داخلش و پایینش رنگ از قبل داره و خیلی وز هست.

آرایش حرفه ای هم بلد نیستم و بخاطر کرونا و هزینه ارایشگاه هم فکر نکنم بتونم برم. یعنی شوهرم بعید بدونم راضی بشه.

به نظرتون می ارزه برم آرایشگاه یا بدون آرایش عکش بگیرم یا اینکه کلا بی خیال عکس بشم؟!

معمولا خودشون همون جا آرایشگر دارن

مراقب باش تو این اوضاع کرونا

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آرایشگاه برو بره موهات اما صورتت ن خودت یکم آرایش کن ک شکلت زیاد تغیر نکه و شبیه باردارا باشی 

اگه دوست داری برو چند تا بنداز ک یادگاری بمونه خوبه 

بره سلامتی نی نی ی صلوات بفرستید 
2728

من دو ماه پیش گرفتم که اوضاع کرونا یکم بهتر شده بود و آتلیه ای که رفتیم هم واسم زده بودن هم دستکش هم جلو خودمون دستگیره ها و شیرآلات رو تمیز کردن با الکل وقتی که من خواستم برم دستشویی

و اینکه اون تایم بخاطر من که باردار بودم جز دونفر هیچکس نبود

ولی خب با همسرم رفتم

خودم توی خونه خودمو آرایش کردم و موهامو اتوو کشیدم 

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

من راستش میخوام عکس رو خودم بگیرم اگر اوضاع کرونا اینجور بود بدم این خانومه تو نی نی سایت برام بک گراند بندازه ... والا اینجا اوضاع قرمزه جرات ندارم فقط مشکلم لباسه که چیز قشنگ ندارم

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
آرایشگاه برو بره موهات اما صورتت ن خودت یکم آرایش کن ک شکلت زیاد تغیر نکه و شبیه باردارا باشی  ...

موهام چیکار کنم؟ میتونم رنگ کنم تو بارداری؟!

حنا هم فکر نکنم رنگش جالب باشه

موهام چیکار کنم؟ میتونم رنگ کنم تو بارداری؟! حنا هم فکر نکنم رنگش جالب باشه

من ک میترسم تا الان جرعت نکردم برم بره رنگ گذاشتن 

ولی یادمه آبجیم ک باردار بود گزاشت 

من موهامو بافته بودم 

بره سلامتی نی نی ی صلوات بفرستید 
من دو ماه پیش گرفتم که اوضاع کرونا یکم بهتر شده بود و آتلیه ای که رفتیم هم واسم زده بودن هم دستکش هم ...

اینجا هم خدارو شکر فعلا وضعیت قرمز نیست. مشکل من هم اینه که اتوم سوخته و آرایش درست و حستبی بلند نیستم😬😬😬

2706