2410
2553

هر کسی خود داند و خدای دلش 

که چه دردیست در کجای دلش...

پست گذاشتم ک لطفا واسم حمد بخونید التماس دعا یه عده مسخره کردن، ک خدا جوابشون‌میده کاری باهاشون ندارم

اما شما عزیزانی ک واسم خوندید و لایکم کردید نتونستم ازتون تشکر کنم انشاالله ک حاجتروا بشید واستون صلوات میفرستم

الانم هر کس تونست لطفا واسم حمد بخونه یا دعام کنه ممنونم ازتون🙏🏻🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

سلام  قبول باشه ایشالله من دیروز فک کنم صلوات فرستادم برات آجی گلم و چون  یادم نیس دقیق و خدا را شکر هزار مرتبه شکر امروز با دعای خیر شما یه خبر خوب و عالی شنیدم امروز که ده سال و شش ماه و خرده ایه منتظرشم برات تا عصر در حد توان حمد میخونم که شمام دعا کنین سفر شوهرم به خیر و سلامتی و دل خوش و خبر خوش برگرده 

خداوندا سپاسگذارم ڪه آرامشی بهم داده ای ڪه بپذیرم آنچه را ڪه نمیتوانم تغییر دهم و سپاسگذارم ڪه شهامتی داده ای ڪه تغییر دهم آنچه را ڪه میتوانم تغییر دهم خداوندا دانشی نیز بهم بده ڪه تفاوت این دو را بدانم ،( عشق قمر بنی هاشمی است و بس)

ببخش اجی عزیز دستم بنده شاید نتونم برگردم سایت جواب ندادم منو عفو کن ولی حداقل بیس تا حمد برات میخونم حاجت روا بشی انشالله ه

خداوندا سپاسگذارم ڪه آرامشی بهم داده ای ڪه بپذیرم آنچه را ڪه نمیتوانم تغییر دهم و سپاسگذارم ڪه شهامتی داده ای ڪه تغییر دهم آنچه را ڪه میتوانم تغییر دهم خداوندا دانشی نیز بهم بده ڪه تفاوت این دو را بدانم ،( عشق قمر بنی هاشمی است و بس)
2706