2733
2734
عنوان

تو مراسم ختم ارایش میکنید ؟

1097 بازدید | 20 پست

مگه نباید حرمت مجلس رو نگه داشت مگه نباید برای ابراز همدردی و عرض تسلیت پیش خانواده داغدار رفت ؟ چرا خیلی از خانوما رعایت نمیکنن؟

ن

فرزندم خیلی منتظرت هستم جایت خیلی خالیست جای دستان کوچکت که میز زیر تلویزیونی را کثیف کنی،چهار دست و پا راه بروی و به همه جای خانه سر بزنی و آت و آشغال کشف کنی و در دهانت بگذاری حرفهای بامزه بزنی برای من و بابایت شعرهای دست و پاشکسته بخوانی . و وقتی من کمی از تو دور شوم برایم گریه کنی و من تو را در آغوش بگیرم ...و آنوقت تو با صدای زیبایت بگویی مادرخدایا این حرفها را نمی شود به کسی گفت همه به من می خندند و حتما می گویند آرزو به دل.ولی با تو راحتم خدایا حداقل اجازه ی این را دارم که فرزندم را تجسم کنم..😔                          خدايا تو بخواهي معجزه ميشود🙏🏻 لطفا بگید آمین🙏🏻😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون زندگی اختیاری هست

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2731
2738

مراسم های ختم که جمع شد خداروشکر....اما یاد گرفتم که حرمت نگه دارم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
در حد ی مداد ابرو و ریمل و ی رژ ملایم

خب یه سایه و رژگونه هم بزن کامل برو دیگه😄😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
خب یه سایه و رژگونه هم بزن کامل برو دیگه😄😄

والا یبار بدون هیچ ارایشی رفتم .دخترای مرحوم انگار از ارایشگاه اومده بودن بیرون با لباسای مشکی ک واسه عروسیه ن مجلس ختم

زمانش که برسد خواسته هایت داشته هایت شده اند و ارزوهایت بخشی از زندگیت😍

اسی جون حق داری ولی یه چیزی چرا بعضیا انقد فاز روشنفکری برمیدارن اینجا؟؟ چنان از کارش با افتخار میگه انگار کارش درسته باید لایک بشه 😕والا نتونستم ریپلی کنم روش جو بهم میریزه، 😒😒

والا یبار بدون هیچ ارایشی رفتم .دخترای مرحوم انگار از ارایشگاه اومده بودن بیرون با لباسای مشکی ک واس ...

آره الان دیگه متاسفانه عزاها هم کم از عروسی ندارن

2706