2737
2734

من تازه واردبورس شدم میشه به این سوالات من جواب بدین

مثلامن درقیمت۲۰۰۰تومن فولادبخرم درسال ۹۹به مبلغ ۵۰میلیون اگه تاآخرسال۴۰۰۰تومن بشه پولم میشه۱۰۰میلیون اگه درسال۱۴۰۰فولادبشه۸۰۰۰تومن پولم میشه۲۰۰میلیون اگه سال۱۴۰۱فولادبشه۱۶۰۰۰تومن پولم میشه۴۰۰میلیون اگه تاسال۱۴۰۲فولادبشه۳۲هزارتومن پولم میشه۸۰۰میلیون واگه تاسال ۱۴۰۳فولادبشه۶۴۰۰۰تومن پولم میشه یک میلیاردوششصدمیلیون 

آیامحاسباتم درسته اگه هرسال فولاددوبرابربشه درعرض ۵سال آینده ۵۰میلیونم اونقدرمیشه

لطفااگه اشتباه میکنم راهنماییم کنین ممنونم

فرمول سود مرکبو بزن

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
درسته

عزیزم میدونی بازار از شنبه میخواد وارد فاز اصلاح طولانی شه یا نه یکی دو روزس؟سهمامونو نقد کنیم یا نگه داریم؟

خدایاشکرت بابت همه چیزایی که بهم دادی.                            
بنظرتون تا۵سال آینده فولادهرسال دوبرابرمیشه وقیمتش به ۶۴هزارتومن وشایدم بیشترمیرسه؟

اصلا قابل پیش بینی نیست

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2738
عزیزم میدونی بازار از شنبه میخواد وارد فاز اصلاح طولانی شه یا نه یکی دو روزس؟سهمامونو نقد کنیم یا نگ ...

گلم من ۱ ماهیه بخاطر استرس و بارداری کار نمیکنم همسرم خودش‌کار میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا قابل پیش بینی نیست

بله میدونم قابل پیش بینی نیست منظورم اینه که بعضیامیگن وقتی افزایش سرمایه داشته باشه قیمتش میادپایین مثلامیرسه به۱۰۰تومن اینا

اینوبلدش نیستم

بنظرتون تا۵سال آینده فولادهرسال دوبرابرمیشه وقیمتش به ۶۴هزارتومن وشایدم بیشترمیرسه؟

فولاد پاییز ۳۵۰ تمن بود الان چنده؟ ۱۷۰۰ چن برابر شده؟ 

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
بله میدونم قابل پیش بینی نیست منظورم اینه که بعضیامیگن وقتی افزایش سرمایه داشته باشه قیمتش میادپایین ...

درسته

اما تا ۵سال که معلوم نیست چی بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706