2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
انشالله همیشه سالم باشی،منم مادرم مشکوکه به سینه بدخیم فردا قراره نمونه برداری کنه تا جواب قطعی بده، ...

ممنون عزیزم، ایشالا که جواب نمونه برداری مادر شما هم خوب باشه و مشکلی نداشته باشه❤

مرحله شیمی درمانیش سخته که اونم معمولا بین ۶ تا ۸ جلسه اس، اگر نه جراحی و پرتو درمانی راحته

ممنون عزیزم، ایشالا که جواب نمونه برداری مادر شما هم خوب باشه و مشکلی نداشته باشه❤ مرحله شیمی درمان ...

عزیزم توده تو کدوم سینت بود؟الان دیگه اون توده بدخیم تو سینت نیست؟یعنی دیگه سرطان نداری؟کامل درمان شدی؟

گفت در حین عمل توده در میاره میده ازمایش بعد جواب ازمایشو یه ربع بعد میدن بهش. طبق جواب ازمایش تصمیم ...

در پناه خدا هستی قشنگم🙏

یه زیارت عاشورای برای شهید ابراهیم هادی بخون ، معجزه سلامتیت رو ببین انشاالله 🙏

2714
وای خدا من منم از این تومور ها خیلی احساس میکنم تو سینم که بافشار خیلی درد میگیره 

خب چرا نمیرید دکتر براتون سونوگرافی یا ماموگرافی بنویسه؟

سرطان سینه اگه به موقع تشخیص داده بشه اصلا ترس نداره و خیلی راحت درمان میشه ولی امان از روزی که پیشرفت کنه و دیر متوجه بشید. البته ایشالا واسه شما چیزی نباشه ولی حتما پیگیری کنید.

عزیزم توده تو کدوم سینت بود؟الان دیگه اون توده بدخیم تو سینت نیست؟یعنی دیگه سرطان نداری؟کامل درمان ش ...

توی سینه سمت راستم بود، جراحی شدم توده رو دراوردن بعدشم ۶ جلسه شیمی درمانی و ۳۰ جلسه پرتودرمانی شدم، الان خداروشکر همه ی آزمایش هام خوبه و هیچ اثری از سرطان توی بدنم نیس

عزیزم زنداییم داشت عمل کرد خوب شد

من وقتی تو نی نی سایتم :😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑👋🏿
چقدر خوشحال شدم که سلامتیت رو بدست آوردی  منم مشکوک به توده سینه هستم و هر 6ماه یبار سونو و چک ...

مرسی عزیزم، خیلی خوبه که پیگیری میکنید، سرطان سینه اگه توی مراحل اولیه باشه راحت درمان میشه. ایشالا که این بیماری هیچوقت واسه تون پیش نیاد عزیزم

2706