2733
2734
عنوان

سفره صلوات

327 بازدید | 63 پست

سلام دوستان،سفره صلواتم هدیه به باب الحوائج موسی بن جعفر(ع)،ضامن آهو آقا امام رضا(ع)و امام هادی(ع) و حضرت معصومه(س) و میوه ی دل امام رضا آقا امام جواد(ع)و حضرت صاحب الزمان(عج)

5000صلوات  تا ۱۲ شب

👈اول به نیت سلامتی و تعجیل در فرج مولامون حضرت صاحب الزمان(عج) و شفای همه ی بیماران و ریشه کن شدن ویروس منحوس کرونا، بعد به نیت حاجت روایی شما دوستان عزیز و حاجات خودم،لطفا موقع گفتن ذکر صلوات در حقم دعا کنین تا انشاءالله منم به حاجتام برسم،خیلی خیلی از همتون التماس دعا دارم😭🙏

به نیت حاجت روایی خودم و شما دوستان گلم دعای توسل میخونم❤️

من 1000تا.منم دعا کن باردار بشم

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من 100تا

برا حاجت رواییم دعا کن❤️😔

ممنون میشم واسه ازدواج خوب برام صلوات بفرستین⁦❤️⁩پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.
2738
میشه خواهش کنم برای شفای بابام دعا کنید میدونم خسته شدین از بس پست گذاشتم  ولی امیدم به دعاها ...

عزیزم براتون ۵ بار آیه امن یجیب‌خواندم و صلوات فرستادم

خواهش میکنم شماهم برای من دعا کنید😢😢

2706