2737
2734
عنوان

میشه بیاین یکی از آرزو های مهمتون رو بنویسین

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 171 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

توخدا میشع واسه منم دعا کنی واسم صلوات بفرس منم واست دعا میکنم ایت الکرسی میخونم برات❣ خ از مشهدم

خیلی قشنگه آدم هایی ک همو نمیشناسند از راه دور بهم دعا کنن و مطمئنم آرزوهامون به هم دیگه میگیره

من حتما دعا میکنم و نذر برمیدارم

2731
میشه منو هم دعا کنی از ته دلت ؟ منم میخونم واست 

باشه عزیزم واست دعامیکنم ک برهرچی ک میخوای قسم ب بزرگی خدا برسی واست ۳تا ایت الکرسی هم میخونم❣

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
خیلی قشنگه آدم هایی ک همو نمیشناسند از راه دور بهم دعا کنن و مطمئنم آرزوهامون به هم دیگه میگیره من ...

ممنونم عزیزم

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
2738
کنکور همین امسال قبول شم

معلم بشم 

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
خیلی قشنگه آدم هایی ک همو نمیشناسند از راه دور بهم دعا کنن و مطمئنم آرزوهامون به هم دیگه میگیره من ...

اسی کاش یه نذر برداری ، بعد همرو تگ کنی که مثلا همه باهم که توی این تامیک هستیم (البته هرکس دوس داره ) مثلا فلان ساعت این دعا یا ذکر یا سوره رو باهم بخونیم  و واسه هم دعا کنیم ! 

اینجوری تنبلهایی مثل منم شاید تشویق شدن و باهم دعاکردیم

.

به زودی بتونیم از مادرشوهرم جدا بشیم.خدا راضی کنه مادرشوهرمو😭خدا جونم.وقت زیادی ندارم خودت کمکم کن😔لطفا دعا کنید برام😪

یه پسر  سالم و صالح به دنیا بیارم

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
2706