2733
2734
عنوان

بیاییین یه سوال مادرشوهررری

195 بازدید | 17 پست

اگه مادرشوهرتون بهتون بگه منو شما نداریم ناراحت میشین یا خوشحال؟؟

حالا قضیه خودمو بگم من هر بار که تو حرفام میگم مثلا فلان وسیله مال ماست ،مادر شوهرم سریع جبهه میگیره و میگه مال ما و شما نداره این وسیله رو یا شما نیاز داری یا من فرقی نمیکنه که ....

نمیدونین چقدر حرصمو درمیاره با این حرفش مگه من چی گفتم پس باید چجوری بگم 

گفتم یه شلنگ تو انباریه اگه مال شماست لازمتونه که هیچ ،اگر نه اون شلنگ از گاز من باز شده حالا لازمش دارم ،بعدش فوری جبهه میگیره که مال ما و شما نداریم 

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4664589&slug=خانما-بیان-اسم-بچه-ها-تون-بگین-ببینم-کی-بیشترین-لایک-میخوره&postId=144899833

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی چیزی مال خودتونه خو برش دار. ک لزومی داره بپرسی مال کیه وقتی میدونی مال خودته. تهش شما بگو ک فرقی میکنه کجا باشه لازم داشتی بگو بدم بهت 😉

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
من کلا هیچی ازشون نمیگیرم ... راحت 😐

منم نگرفتم ،مطمینم اون شلنگ مال ماست و الان میخواستم گازمو بهش وصل کنم ،نخواستم بگم شلنگمونو بدید ،با اینکه رعایت میکنم بازم ناراحت میشه 

نه عزیزم حرفش بد نیس تورو از خودشون میدونه منظورش اینه من هرچی دارم واسه شماس اجازه لازم نیس 

خب پدر شوهرم باید میرفت از انباری میآوردش ،واسه همون به مادرشوهرن زنگ زدم 

ما طبقه بالاشونیم

منم نگرفتم ،مطمینم اون شلنگ مال ماست و الان میخواستم گازمو بهش وصل کنم ،نخواستم بگم شلنگمونو بدید ،ب ...

وسایلتو کلا جدا بذار ... اگه مال خودته ک اجازه نگیر پس ...

نمیدونم این مشکلات عروس مادرشوهری کی تموم میشه واقعا 😐

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
وسایلتو کلا جدا بذار ... اگه مال خودته ک اجازه نگیر پس ... نمیدونم این مشکلات عروس مادرشوهری کی تمو ...

من 18 ساله طبقه بالاشونم خیلی با خوب و بدشون ساختم به قرآن ،خسته شدم دیگه

2706