2726
عنوان

توضیح برای چند دوست

66 بازدید | 1 پست

دوستای گلم دلم نمی‌خواست در اون تاپیک یوقت غیر محترمانه بحثی بشه گفتم اینجا یک پاسخ و توضیح کلی بدم....

این یک راهنمایی هست برای کسی که دوست داشته باشه در این دنیا آرامش خاطر داشته باشه حضرت بیان کردند که واقعیت این دنیارو بدونید که یوقت با درخواست محال و نرسیدن بهش خودتون رو دچارفشارروحی نکنید، ماهیت این دنیا با بهشت متفاوته این دنیا برای راحتی خلق نشده ، بقول بزرگی اینجا سیاره رنج هست اگر این را بپذیریم اینقدر از رنج ها بیتاب نمی‌شیم و چرا من و.... نمیگیم...

نکته دیگه اینکه حضرت نگفتند درخواست مال نکنید ، خواستید هم بکنید اما درخواست مال برای رسیدن به راحتی یک خواسته محاله و این یعنی وقتی شما کسی را می بینید  که خیلی داراست و تصور می کنید خیلی راحت و آسودست این فقط تصور ماست، همه در این دنیا بارنج های گوناگون امتحان می شوند....

اگر کسی بدنبال راحتی مطلق و بدون رنج هست تلاش کنه تا به بهشت برسه چون دقیقا بهشت برعکس دنیا با چنین ماهیتی آفریده شده 

😕😕😕عجب

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم