2726
عنوان

چشم سوم و چاکرا

| مشاهده متن کامل بحث + 1528 بازدید | 100 پست
خیلی میترسوننش 

همیشه میگن میخوای از جن و انس درامان باشین سمت خدا برین 

اولین باره میشنوم یکی که نماز میخونه رو اذیت میکنن 

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
سلام وقتتون بخیر من یه مدته ک تمام انرژی هامو از دست دادم یعنی توو مسیری قرار گرفتم ک اینطور شد و ...

من تمرینامو از روی کتابام انجام میدم.

اما تو نت یه بار رفتم تو سایت راستمرد.نمیدونم چطوره ولی تمرینا و حرفاش خیلی خوب بود و به زبان ساده.یه تست وضعیت چاکرا هم هست هم راستمرد هم فرزین غریب.بعدم که تمرینا و مدیتیشن فعالسازی چاکرای بلاک شده رو انجام بده

من همین یه دونه ام!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین عزیزم خیلی چشم زخم بهش اثرمیکنه ودائم دعایی واسش میگیرن که زندگیش خوب نباشه خیلی مریض میشه حتی ...

چقدر بد چقدر وحشتناک

چشم زخم خیلی خیلی بده ممکنه ادمو حتی به کشتن بده خدا نجاتش بده😔😔

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
ببین عزیزم خیلی چشم زخم بهش اثرمیکنه ودائم دعایی واسش میگیرن که زندگیش خوب نباشه خیلی مریض میشه حتی ...

خواهرت خوشگله؟

2728
چرا تمرین میکنی؟ما ادما نیاز به این چیزا نداریم محض کنجکاوی سرک میکشیم به دنیای دیگه

نه.واسه کنجکاوی نیس.من از سال 82 یوگا کار میکنم.خیلی از مشکلات جسمیم رو درمان کردم باهاش.من حتی تمرینای خاص رو انجام ندادم.حتی واسه کندالینی که خیلی دوس داشتم هم اقدام نکردم

من همین یه دونه ام!
نه.بازه.تمرینایی انجام میدم که باز نگهش داره ولی تا حدی پیش نمیرم که چشم برزخی باز بشه.انقد که شهود ...

خب الان ک چشم سومت بازه چه تفاوتی با بقیه داری؟

پسرم..شدی قشنگترین اتفاق زندگیه من..دوست دارم دردونه ی قلبم❤

کندالینی به سختی فعال میشه. بهتره که بهتون اعطا بشه. نه اینکه خودتون فعالش کنید. بعضی ها پنجاه سال طول میکشه این پروسه براشون یعضی ها یکسال. اصلنم چیز ترسناکی نیست. و کلن این چیزا با پرداخت به معنویات و زندگی پرهیزکارانه قوی میشه. کسانی که میگن آخر و عاقبت نداره چیزی ازش نمیدونن. کندالینی، نهایتِ نیروهاست

عاشق و رند و نظربازم و می گویم فاش
چشم سوم که بازه چاکراش یعنی گرداب انرژیش بازه.یعنی شهود داره اما چشم برزخی با تمرینای خاص باز میشه.ه ...

میشه ب من یه چیزی جواب بدی

دوسم داره؟برم رو در رو بگم بهش؟

لایکم نکنید ریپلای کنید 😁

سلام 

چشم سوم و این چیزا حقیقت داره و هست 

منم خیلی کنجکاوم و پیگیر میشم در موردش بیشتر بدونم 

و فقط اینو مطمئنم ک چشم سوم با چشم برزخی اصلا ارتباط نداره 

چشم برزخی ی چیزی هست ک خدا به تعداد انگشت شمار به بعضی بنده هاش داده مثل آیت الله بهجت و آیت الله نخودکی و چند نفر دیگه و اصلا ارتباط با چشم سوم نداره

چشم سوم فعال بشه ی پرده بین انسان و دنیای ماورایی هست ک کنار میره و مانع ها بین اون آدم و خیلی چیزا برداشته میشه

چشم سوم رو خودت میتونی فعال کنی ک میگن خوب نیست ولی چشم برزخی ی نوع توانایی یا قدرتیه ک خدا قرار میده و بدست اوردنی نیست عزیزان

و کاملا باهم جداست و فرق داره

ب هیچ وجه دنبالشون نرو 

باز کردن مال ادمایی ک از نظر دینی و علمی واقعا عالم بزرگی باشن 

هرکی باز کرده بود پشیمون بود 

اصلا اینکارو نکن راحت زندگیتو بکن بابا 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
خب الان ک چشم سومت بازه چه تفاوتی با بقیه داری؟

چشم سومم باز نیس.چاکراش بازه.شهود دارم مثه خیلی از ادمای عادی دیگه.شاید شمام اگه چاکراتون باز باشه شهود داشته باشین ولی این به معنی دیدن ماورا نیس!

من همین یه دونه ام!
چشم سومم باز نیس.چاکراش بازه.شهود دارم مثه خیلی از ادمای عادی دیگه.شاید شمام اگه چاکراتون باز باشه ش ...

شهود ینی چی؟ببخشیداا هی سوال میپرسم

پسرم..شدی قشنگترین اتفاق زندگیه من..دوست دارم دردونه ی قلبم❤
2706