2726

بازهم رسیدم به اینکه خداچقدزوددعای انسانهاشودرمقابل همدیگه جواب میده، بچه هاهمین الان خبرآوردن داییم بهوش اومده، تاپیک قبلیموبخونیدمیفهمیدچیه😍😍😍😍امشب تااونحایی که بتونم صلوات میفرستم برای همه ی اونایی که براداییم دعاکردن💓فدای دل پاکتون، باورم نمیشع بخیرگذشت💓😭خدایاهیچ کسوباعزیزانش امتحان نکن 😍❤️دوروزه توی اتاق عمل بودهمش 😭❤️خدایاشکرت، خدایاممنونم ازت😭حتی الان که بهوش اومده نمیدونم چجوربگم این اتفاق افتاده ولی الان حالش خوبه😭❤️😍خدایاشکرت

😍لطفایه صلوات مهمونم کن تایه شغل خوب ومرتبط بارشتم نصیبم شه😍❤یه روزی میرسه که توی آینه بخودم میگم دمت گرم سخت بود ولی ازپسش براومدی😍

الحمدلله🌹

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4664589&slug=خانما-بیان-اسم-بچه-ها-تون-بگین-ببینم-کی-بیشترین-لایک-میخوره&postId=144899833

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

حتی نمیدونم حسم چیع الان😭😍فقط اشک میریزم ومیگم خدایاشکرت

😍لطفایه صلوات مهمونم کن تایه شغل خوب ومرتبط بارشتم نصیبم شه😍❤یه روزی میرسه که توی آینه بخودم میگم دمت گرم سخت بود ولی ازپسش براومدی😍
خداروشکر  عمل چی بوده !

داییم دوروزپیش سرکارش پرت شدپایین وبشدت سرش ضربه خورد، دوروزه همش توی اتاق عمل بود،، حتی به مامانم هنوزکه هنوزه نگفتم، یعنی حتی الان سختمه بگم بهش 😭فقط یه معجزه بود

2706