2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بفرما

پسری که دوسش دارم کسی توزندگیش هست یانه؟ اگه هست رابطشون جدی وازدواجیه؟ اونم بهم فکرمیکنه؟ دوسم داره؟ ازدواج دارم باهاش؟

تلنگرکوچکی است باران وقتی فراموش میکنیم آسمان کجاست
2731
بفرما

بعد از اینکه جواب استارتر رو دادی

لطفا میشه بگی اونم منو دوس داره یان و اینکه بهش میرسم؟؟؟ اگه میرسم کی؟؟ خسته شدم😔

اعتقاداتت را برای خودت نگهدار و انسانیت را به تمام دنیا نشان بده!
بفرما

بااونی که دوسش دارم ازدواج میکنم؟ باهاش خوشبخت میشم؟ رفتارخونواش مخصوصاپدرمادرش بعدازدواج بامن چطوری میشه؟

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
2738
آره من خودم دارم خیلی هم قویه😅😅

بااونی که دوسش دارم ازدواج میکنم؟ باهاش خوشبخت میشم؟ رفتارخونواش مخصوصاپدرمادرش بعدازدواج بامن چطوری میشه؟

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
چیو؟

پسری که دوسش دارم کسی توزندگیش هست یانه؟ اگه هست رابطشون جدی وازدواجیه؟ اونم بهم فکرمیکنه؟ دوسم داره؟ ازدواج دارم باهاش؟

بااونی که دوسش دارم ازدواج میکنم؟ باهاش خوشبخت میشم؟ رفتارخونواش مخصوصاپدرمادرش بعدازدواج بامن چطوری ...

میدونی من ک تورو ندیدم ولی تو فامیل و خانواده م چیزی پیش اومده من از قبل پیش بینیش کردم همونطورم شده ینی در این حد خودمم اولا تعجب میکردم

be hapyy always
میدونی من ک تورو ندیدم ولی تو فامیل و خانواده م چیزی پیش اومده من از قبل پیش بینیش کردم همونطورم شده ...

واخب اینجاوقتی تاپیک حس ششم میزنیم انتظارداریم بتونن برامون بگن مگه تاپیک حس ششم ندیدن تاحالا 

2706