2737
2734
عنوان

علت ارایش کردن پسران کره

| مشاهده متن کامل بحث + 4851 بازدید | 77 پست
چرا به ترنس ها توهین میکنی دست خودشون که نیست 

من به این تن فروشهای خیابونی توهین میکنم و اگه از دستم بر بیاد بدترین بلاها رو سرشون میارم.اینا ترنس نیست.اینا تن فروشن.فاحشه های مرد

پول میگیرن که بد  ن

بنظرم زورش بهش نمیرسه سعی میکنه خودشو قانع کنه😂😂😂😂

چقد زشت . ن عزیزم ما تو خانواده و فامیلمون این چیزا تمیزی و زیباییه والا اصلا عجیب نیست برامون 😐 داییم رنگ میکنه موهاشو طلایی زیتونی 😁

❤💍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا من به این تن فروشهای مرد تو خیابون تواین میکنم اینا ترنس نیستن.اینا تن فروشن.پول میگیرن می &nbs ...

به این شغل میگن کارگر جنسی همه جا هست 

ابعاد اجتماعی به وجود اودنش زیاده بازم حق توهیین نداریم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

حالا کجا ثبت شده ک لوازم ارایشی مال زنه فقط 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
2731
بچه من ترنس  بشه هم انقد سواد و معلومات دارم که تبدیل نشه به هرزه خیابونس.اینایی که تو خیابون م ...

اونا بحثشون واقااا جداست

اونا ابروی ترنسارو میبرن 

بعضی از دخترا یا پسراهم دقیقا ابروی همجنساشونو میبرن

خوب و بد تو هر جنسیتی هست 

وقتی تو زندگیت به مشکل بر خوردی،از خدا گلایه نکن، به این فکر کن زندگی کیو جهنم کردی ک داری تقاص کارتو پس میدی' خودم تعلیق کردم!
خیلیا رنگ میکنن بابا اینجا خیلی عجیب برخورد میکنن اصلا تو اطرافیان عجیب نیست رنگ تابلووو ک نه مثلا م ...

منم دوست دارم شوهرم رنگ کنه چه عیبی داره

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
منم دوست دارم شوهرم رنگ کنه چه عیبی داره

عه یکی مث من پیدا شد برا من و اطرافیانمم عیبی نداره 😻😁 

یبار من اینجا اومدم عکس ناخونامو گذاشتم شوهرم طراحیش خوبه برام با قلمو نازک و لاک طرح کشیده بود یه سریا هی میگفتن وای شوهرت چقد دختره وای چقد لوس وای فلان😐 ولی بنظرم اینا ذوق و زیباییه زشت نیس

❤💍
به این شغل میگن کارگر جنسی همه جا هست  ابعاد اجتماعی به وجود اودنش زیاده بازم حق توهیین نداریم

حق توهین نداریم

چرا؟

به زنای فاحشه هم همین نطرودا ی؟ وقتی وارد خانوادت میشاو به شوهرت نطرداره؟

از کی تن فروشها محترم شدن؟

2738
عه یکی مث من پیدا شد برا من و اطرافیانمم عیبی نداره 😻😁  یبار من اینجا اومدم عکس ناخونامو گذا ...

منم همین طور فکر میکنم ولی شوهرم مثل خودم نیست

همیشه یادبگیرک هیچوقت ب هیچ قشری توهین نکنی واقعاجایه تاسفه    

مردم صد سال دیگه اینو متوجه میشن.

(امضام)

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

یکی از علائم آخرالزمان اینه که مردانگیها به فنا میره مردها به شکل و شمایل زنا درمیان و زنا به شکل و شمایل مردا و کسیم بد نمیدونه و تازه توجیه و طرفداریشم میکنن و به نحوی درگیر یه جاهلیت  مدرن میشن از نوع چندشش 

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
موهاشو رنگ بزنه ک کلی داریم تو ایران ولی آرایش و نمیدونم 

دیگه نه رنگ صورتی و قرمز 

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
بچه من ترنس  بشه هم انقد سواد و معلومات دارم که تبدیل نشه به هرزه خیابونس.اینایی که تو خیابون م ...

عقق کدوم مردی اینارو ....😂😂😂وععع خاک تو سر اون مردا  اینا 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2706