2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شغل اینترنتی رسمی و معتبر

با درامد بالا و تضمینی

از تمام اقشار جامعه دعوت ب همکاری میشود

دانشجویان کارمندان سالمندان اساتید افراد در مشاغل ازاد 

و حتی خانم های خانه دار

با دوره اموزشی رایگان کار با سایت 

و پشتیبان اموزشی 

با درامد روزانه دست کم 100 هزار از داخل منزل یا محل کار فعلیتان

افراد علاقه مند ی صفحه چت مراجعه کنند 

و منتظر پاسخ از سمت کارشناس باشند

ایدی کارشناس najafiil

دخترم دنیامه😍😍😍😉😉😎
2738

الان در این موقعیت حساس بورس که شاخص به مقاومت خود که یک مقاومت در شاخص 1 ملیون و800  یک مقاومت سنگین در شاخص 2 ملیون مشاهده میشه و rsi بیانگر یک اصلاح در شاخص کل به مدت 1 الی 2 هفته رو نشون میده در اینده نشون میده. 

من جای شما بودم 

1_ 10 درصد از سرمایه رو دارایکم زیر قیمت nav میخریدم 

یعنی زیر 26000 تومن 

2_ صندوق دارا دوم که دولت میخواد عرضه کنه حتما خریداری میکردم چون سهم های ارزشمندی مثل فملی و فولاد و خگستر در اون صندوق موجود هست. 

3_تمام عرضه های اولیه رو خریداری کنید. 

4_قیمت ارزشی هر سهم  فملی مس ایران حدود 3700 تومن هست در صورتی که الا در قیمت 3200 شروع به اصلاح کرده اگر به حوالی 2900 تا 2800 رسید خرید سنگین بزنید در حد 8 ملیون. 

5_اگر برای طولانی مدت میخواید سرمایه گذاری کنید 

سهم غشهداب که الان کف کانال خودش هست بهتون پیشنهاد میکنم در حد 3 ملیون. 

الان در این موقعیت حساس بورس که شاخص به مقاومت خود که یک مقاومت در شاخص 1 ملیون و800  یک مقاومت ...

ببخشید وبملت و ونوین چجورین؟ وبملت خیرندیده از روزی که خریدم منفیه، تا کی اصلاح داریم؟ 1200سودم پرید 50 تومن تو ضررم از پول اصلیم😐🤦‍♀️

ببخشید وبملت و ونوین چجورین؟ وبملت خیرندیده از روزی که خریدم منفیه، تا می اصلاح داریم؟ 1200سودم پرید ...

راستش من برای بلند مدت سرمایه گذاری میکنم الان 20 سالم هست و برای 30 سالگیم برنامه میریزم و خرید میزنم. 

و چون براساس pe و eps سهام بانک ها زیان ده هستن و بالاتر از قیمت واقعی معامله میشن و بدهی اکثر بانک ها بیشتر از دارایی هاشون هست تا الان یک سهم بانکی هم نخریدم و اصلا پیگیرشون نیستم 🌹

راستش من برای بلند مدت سرمایه گذاری میکنم الان 20 سالم هست و برای 30 سالگیم برنامه میریزم و خرید میز ...

☹️☹️☹️☹️ این قضیه اصلاح چیه قبلا یه نفر بهم گفته بود مقاومت1800 سنگینه، الان یعنی تا کی اصلاحه؟ بهترین زمان واسه ورود به هرنمادی کی هستش شنبه یکشنبه یا آخرهفته؟ تا کی صبرکنم و خرید نزنم

☹️☹️☹️☹️ این قضیه اصلاح چیه قبلا یه نفر بهم گفته بود مقاومت1800 سنگینه، الان یعنی تا کی اصلاحه؟ بهتر ...

اصلاح یک فرایند کاملا عادی در بورس هست یعنی شاخص یکم پایین میاد تا جای خودشو ثابت کنه و افراد عجول رو پیاده کنه و افراد صبور و تازه نفس رو برای رشد بعدی سوار کنه روی سهم ها  و با اینکه خودم سهم دارم با دیدن اصلاح یه نفس راحت میکشم چون اگر شاخص یک ضرب صعود کنه اصلا خوب نیست و یک ضرب بالا رفتن سقوط رو در پی  داره ولی الان شاخص استراحت میکنه و این عالی هست. 

به زودی شاخص 2 ملیون تاچ میکنه ولی یکم به استراحت نیاز داره. 

اصلاح یک فرایند کاملا عادی در بورس هست یعنی شاخص یکم پایین میاد تا جای خودشو ثابت کنه و افراد عجول ر ...

منه بیچاره که تازه خریده بودم اصلا سودی نداشت رفت رو پول اصلیم😂😂

البته من بادید 3 ماهه خریدم اکثرش رو

نظرتونو میگین

فاراک، خگستر، فولاد، وسکاب، کیمیا، قرن، بانکی هم که قبول ندارین دوسه تا دارم🙄😂🤦‍♀️

2706