2737
2734

داشتیم میرفتیم تفریح خیر سرم یه پیر مردی که به قیافش میخورد ۷۰ به بالا باشه داشت میدوید با لباسای کهنه بعد شوهرم گفت اینو میبینی الان۹ ساله میام اینجا کار(نزدیک شهرک صنعتی بود )از ساعت ۶ صبح تا غروب افتاب میاد میدوه استخون کف پاش زده بیرون گفتم وای واسه چی اخه گفت تو جوونی یکیو میخواسته طرف نمیدونم مرده یا ازدواج کرده این از اون موقع فقط داره میدوعه😐طفلک الان باید نوه داشت شایدم زیاد پیر نبود ولی پیر شده بود خیلی دلم سوخت

🤦🏻‍♀️💔

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😔

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2738
حالا چرا میدوعه چه جونی داره

حتما عشقش لاغر دوست داره 😹

شوخی.بود.نزنی.یوقت#  

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
حالا چرا میدوعه چه جونی داره

نمیدونم بخدا چرا اینجوریه یکیم داریم پسرش مریض میشه نظر میکنه دیگه سیبیلاشو نزنه من نمیدونم این چه نظر مسخره ایه الان خیلی پیره سیبیلاش تا زیر شکمش اویزونه چی نیشه که ادما اینجوری عقلشونو از دست میدن

یکی هم هست تو شهر ما فقط صبح تا شب توخیابون میچرخه جوونه نمیدونم مشگلش چیه چرا اون طوری شده ولی فقط سر شو میگیره پایین تند میره الان میبینی اینجاست با ماشین میری یه خیابون دیگه میبینی اینم اونجاست

2706