2733
2734
عنوان

کمکم کنین دیگه خسته شدم

279 بازدید | 15 پست

سلام من ۱۷ سالمه و دخترم 

مامان و بابام از وقتی که یادمه باهم دعوا داشتن و بابام مرتب به مامانم خیانت میکرد تا جایی که مامانم دیگه تحمل نتونست کنه و ۷-۸ ماه پیش تصمیم گرفت از بابام طلاق بگیره 

ما هم اومدیم خونه مامان بزرگم و ۷ ۸ ماهی هست اینجاییم

این هفته قراره بالاخره اسباب کشی کنیم بریم یه خونه برا خودمون بگیریم...

من امسال میرم پایه دهم ...

هوشم خیلی خوبه ...

قرار شد که برم دبیرستان روشنگران که استاداش خیلی خوبن و هرکی اونجا رفته پزشکی تونسته قبول بشه اونم سراسری 

خلاصه ازمون دادم و قبول شدم و رفتیم ثبت نام کردیم..

اما خب شهریش خیلی زیاده ۲۲ میلیون میگیره ۶-۷ میلیون هم سرویس میشه.. یعنی ۳۰ میلیون برای یه سال

از اونجایی که مامانم همه هزینه هارو باید بده و بابام هیچ کمکی نمیکنه یعنی تو این چن ماه هیچ پولی به ما نداده

درحدی که مامانم رفته واسه نفقه شکایت کرده..

مامانم سرمایش زیاده و ماهی ۷-۸ میلیون سود میگیره 

گفتش که ۲-۳ میلیونشو هر ماه میزارم کنار برای خرج مدرست 

دیروز مدرسمون جلسه گذاشته بود راجب کلاس های تابستونی بگه .. منم از وقتی فهمیدم دل تو دلم نبود و خیلی خوشحال بودم..

همینطوری که مامانم داشت وسایلارو جمع میکرد برا اسباب کشی به من گفت بیا این لباسارو از این اتاق ببر اون اتاق‌..

منم تازه ناهار خورده بودم گفتم الان خستم بزار یه ساعت دیگه خودم جمع میکنم

و مامانمم لج کرد گفت اصلا روشنگران نمینویسمت و جلسه نرفت.. 

بنظرتون کارش منطقیه؟؟ باید چیکار کنم من آرزومه برم اون مدرسه و بتونم پزشکی دانشگاه تهران قبول بشم

امروز صبح هم زنگ زد مدرسه گفت انصراف میدم از ثبت نام ‌. اما میتونه زنگ بزنه بگه انصراف نمیدم ولی لج کرده گوش نمیده اصلا.. منم از دیروز اصلا باهاش حرف نزدم 

اولش خیلی بهش توضیح دادم اما انگار ن انگار...

از دوشنبه همین هفته هم کلاسای مدرسم شروع میشه 

شنبه هم اسباب کشی داریم و فک کنم انقد گرم اون میشه کلا یادش میره اگه پشیمون هم شه زنگ بزنه مدرسه بگه ثبت نام میکنم 

الان هم دارن با مامان بزرگم همگی میرن شهرستان فردا بیان

منم قراره تنها بمونم تو خونه و نرم باهاشون

.

چیکار کنم واقعااا تروخدا کمکم کنین من باید هرکاری کنم مامانم دست برداره

من مادرم میتونم حدس بزنم دیده هزینه سنگینه

بعدشم خودت بخون مدرسه اصلا نمیتونه معجزه کنه 

منم مدتی برای پزشکی میخوندم 

فقط و فقط به خودت مربوطه نه نوع مدرسه

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

فقط خودت ب خودت کمک کن، مدرسه بهونس من. منطقه سه درس خوندم اصلا دبیرای خوبی نداشتیم اما ترازهای قلمچیم عالیه خیلی امیدوارم امسال قبول شم

کاربری دوم :@شادترین_دخترغمگین:) 

عزیزم مامانتم اعصتبش.خورده ازاین اوضاع زندکیتون.زن تنهایی.بخداخیلی سخته وقتی توهم اونجوری گفتی احتمالا کلا ناامید شده اونحوری سرد شده وبرخوردکرده.اونم الان به حمتیت عاطفی ازطرف دونیازداره دیگه

عزیزم برای پزشک شدن نیازی نیست حتما بری اون مدرسه،شاید واقعا مادرت دیده توان پرداخت اون همه پولو نداره و ازاین فرصت استفاده کرده....پس باید درکش کنی

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2706