2726
عنوان

طلا بخریم یا صبر کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1686 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک میگم بخر دیگه پایین نمیاد و طلا جهانی رفته بالا

اگر بقصد فروش میخری و میترسی بازم خودت میدونی میخای بصبر وگرنه امروزم بخر بهتره

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2728
میترسم بخرم بیا پایین ضرر کنم

از   عید همه  میگن  میترسیم  پایین  بیاد  ولی  نیومده

الانم میگن حداقل تا پاییز  تورم  شدیده کارشناسها  میگن

ببین  فقط  پول نقد نگه  ندار اصلااااااا   یا طلا  بگیر یا  برو بورس  یا زمین  چه  میدونم  فقط ارزش پول میاد پایین

من اینو چندساعت پیش دیدم https://www.gostaresh.news/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF-7/108843-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%B7%D9%84%D8%A7-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D9%86%DA%AF%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AF

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
من اینو چندساعت پیش دیدم https://www.gostaresh.news/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A ...

گفتن احتمال زیاد طلا میاد پایین و کسایی ک میخوان طلا بخرن دست نگه دارن

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
خانمها الان کسی میدونه طلا گرمی چند؟

۹۵۸۶۰۰ تومن

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
2706