2726
عنوان

چشم ضعیف وزایمان

239 بازدید | 16 پست

با چشم خیلی ضعیف مثلا 5 و 4ونیم کسی بوده زایمان طبیعی کرده باشه و مشکلی براش پیش نیومده باشه ؟؟مثلا بعدش چشمش ضعیف تر نشده باشه یا تاری دید نرگفته؟؟

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواهرم از قبل ازدواجش چشماش خیلی ضعیف بودن الانم تو بچه داره طبیعی زایمان کرده چشماش ضعیفتر شدن ولی نه زیاد

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
خواهرم از قبل ازدواجش چشماش خیلی ضعیف بودن الانم تو بچه داره طبیعی زایمان کرده چشماش ضعیفتر شدن ولی ...

اها پس مشکل دیگه نداشته خدا روشکر 

خواهرم از قبل ازدواجش چشماش خیلی ضعیف بودن الانم تو بچه داره طبیعی زایمان کرده چشماش ضعیفتر شدن ولی ...

فکرکنم قبلا 4بود بعد بیشتر شد

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
من چشم 5 و نیمو لیزیک کردم وطبیعی زایدم بهم فشار اومد چشام مث قبل نیس  ولی قبول نمیکنن سز کنن

یعنی با زایمان چشماتون برگشت؟؟؟ اره سزارین که نمیذارن دیگه

من چشم 5 و نیمو لیزیک کردم وطبیعی زایدم بهم فشار اومد چشام مث قبل نیس  ولی قبول نمیکنن سز کنن

میگم الان هزینه لیزیک چقدره؟

عزیزم من قبل زایمانم با دکتر چشم پزشت مشورت کردم و گفت ربطی نداره و منم مشکلی ندارم

فقط مشکل فشار چشم نداشته باشید

و می تونید با فوق تخصص شبکیه مشورت کنید

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد
2706