2737
2734

اول خصوصیات خوب:خیلی با درک و با شعورن واقعا خداروشکر میکنم ک همچین  جایی هستم مامانم همیشه میگه قدر این خانواده روبدون❤

مادرشوهرم وقتی باردار بودم‌نمیذاشت اب تو دلم تکون بخوره الانم میگه چون بچه کوچیک‌داری خودم غذا درس میکنم شاید باورتون نشه ولی تواین دوسال شاید روهم رفته ۵۰بار غذادرست نکردم چون پسرمو بیشتر از خودش میدونه (سه تا دختراش و ی پسرش از فامیل باباشون ازدواج کردن همسرم  میگفت دیگه گفت دارم تنها میشم 😍و‌اومدن سراغ من😂ک متنها مادرشوهرم احساس تنهایی  نکنه)

ی توضیح کلی میگم(من میشم دختر دختر عمش بخاطر همین هوامو‌خیلی داره هم خودش هم دختراش و‌هم پسراش ببین در چه حده ک جاریم الان چن بار ب خاهرشوهرام گفته شما چرا اینقدر هوای مامان  اراد رو دارین در این  حدهه ک جاریم حسودیش شده😊😄)

بعضی وقتا پسرمو نگه میداره میگه تو استراحت کن خسته شدی 

وقتی مریضم مثل پروانه دور سرم میگرده💖😍😍😍💖

بردارشوهرامم ک نگم براتون یکی از یکی بهتر دوتا بیشتر ندارم یکیش متاهل یکیش مجرد.با مجرده خیلی گرمم(سنش بالاس)واقعا مثل داداشای خودم میخامش💖خیلی عاقاس💖همه مناسبنا یا برام پول میزنه یا کادو هر هفته هم برا گل پسرم ی چیزی میخره...خواهرشوهرامم یکی از یکی بهتر و‌مهربونتر فقط اولی یکم زود رنجه 

کلا خانوادتن خوبن راضیم

حالا خصوصیات بد:چون مادرشوهرم عمل قلب باز انجام  داده حواسش ب حرف زدنش نیس ی دفعه ی چی میپرونه😂ولی من ب دل نمیگیرم همیشه پیش خودم میگم اینقدر بهم خوبی کردن ک این حرف  پیششون هیچ  هیچ ب حساب میاد و اینکه جوابی بهش نمیدم فقط میخندم بعدشم میگه عمه جون معذرت میخام حواسم نبود (بابامم عمل قلب بالن انجام  داده بعضی وقتا ی چیزب میگه ک حواسش نیس)دیگه چ‌برسه ب باز ک فوق العاده خطرناکه خب تموم شد😩

شماها بگین؟امیدوارم بیشترش خصوصیات خوب  باشه گلای من😍❤😄😍😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

هیچ خصوصیت خوبی ندارن هیچییییی، فقط از همون اول جدی بودم نزاشتم کسی دخالت کنه تو زندگیم،از وقتی باردار شدمم مادرشوهرم داره میمیره از حسودی

فقط برادرشوهر کوچیکم خیلی خوبه، واقعا اخلاقش خوبه

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

الن شوهرم رفته شهرستان خونه ننش .البته بعد دو ماه کتر داشت با پدر شوهرم با هم کار میکنن تز اونجام رفته خونه پیش ننش .دوست ندارم رفته 🙄🙄🙄ولی خانوادشن دیگه دلش براشون تنگ شده .🙃🙃🙃 

2706