2703
2553

اره میشه باید اول سجام بچه رو پر کنی بعد پدرش بره احراز هویت چون ولی میشه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دوستان دوونیم سال چی؟؟

هر سنی میشه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
اره میشه باید اول سجام بچه رو پر کنی بعد پدرش بره احراز هویت چون ولی میشه

ممنون.با خط خودم میشه براش خرید فروش کنم؟

🧚‍♀️🧚‍♂️ ❤Bibidiii babidiii boooo❤ 🧚‍♀️🧚‍♂️
2714
ممنون.با خط خودم میشه براش خرید فروش کنم؟

من برا دخترم با خط شوهرم زدم

اما برا پسرم ک زدم دیگه قبول نکرد

من برا دخترم با خط شوهرم زدم اما برا پسرم ک زدم دیگه قبول نکرد

ای بابا .زحمات بچه ها با ماهاست اینجور موقع ها باباها پاشون میاد وسط😒 

🧚‍♀️🧚‍♂️ ❤Bibidiii babidiii boooo❤ 🧚‍♀️🧚‍♂️
ای بابا .زحمات بچه ها با ماهاست اینجور موقع ها باباها پاشون میاد وسط😒 

آره به خدا

بعد حتما باید حساب بانکی به اسم بچه باشه

2706