2733
2734
عنوان

سوال بورسی دارم

128 بازدید | 8 پست

من فروش زدم برای سهام عدالتم ... رفتم تو سایت کارگزاری ۴تا شرکت سهم صفر شده یعتی فروخته شده.... ولی دوتا شرکت هنوز نه میخوام بدونم میشه فهمید مثلا فملی کی میاد رو تابلو و عرضه میشه؟؟

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ

فملی همیشه رو تابلو س

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امروز ک نبود من نگاه کردم... 

😯😯😯از کجا دیدی؟

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
اون سایت عرضه  و تقاضا  نماد ها Tsect همچین چیزی اونو میگم

فملی سالهاس دو تابلوه اشتباه میگ

2738
فملی سالهاس دو تابلوه اشتباه میگ

اخه رفتم تو سایت کارگزاری ام نگاه کردم سهم شرکت هایی ک گذاشتم ولی فروش ۶تا بود ک ۴تاش صفر شده ولی فملی و فارس همون مونده... اتفافا اون ۴تا شرکت دیگ بود رو تابلو

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ