2733
2734
عنوان

تاپیک جهاز

| مشاهده متن کامل بحث + 3914 بازدید | 272 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی سرخ کن بدون روغن استفاده میکنه؟ مارک فیلیپس من سرخ کن معمولی دارم... وسوسه شدم بدون روغن بگیرم. ...

اره عالی عالی بدون روغن مخصوصن مارک فیایپس اگه اصلش باشه 

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
2728
خیلی خوب نون داغ میکن😂

😄😄آخه نونای ما به اون بزرگی چه جوری داغ میشه تو اون شبکه ها ...مگه اینکه باید تیکه تیکه کرد😄اونم که به درد نمیخوره...مگه میشه با نون تست تیلیت درست کرد آلگوشت نه والا😄😄برای ایرانیا به درد نخوره

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2738
نون سنتی رو تست می کنیم.خوب می شه.

نمیددنم والا مامیخریم داغ هس میخوریم دیگه توستر نمیدونم چه جور میشه

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
بوش هست مال من

آهان مبارکتون باشه...همه چی گرون شده وحشتناک  

من هم شنیدم اتو بخار بهتره.ولی تو این گرونی چجوری بخریم.شوهرمم کارمنده.ولی مجبوریم دیگه.باید از بعضی ...

عزیزم من مامانم اتو پرس داشت من که نمی تونستم باهاش کار کنم مامانم برای جهازم می گفت اتو پرسی و ید اتو ساده بخریم من نذاشتم مخزن دار خریدم مامانم رفت خرید هم من راضیم هم مامانم

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد
2706