2733
2734
عنوان

آمپولhcgو بی بی منفی

67 بازدید | 9 پست

سلام‌خوشگل خانوما😍

از تزریق امپول hcg۲۰روزی میگذره و دوروزه از موعدم گذشته دیروز بی بی زدم منفی بود 

یعنی این ماهم پَر دیگه حامله نیسم 

دکترم گفته بود اگه نشد باید بیای برای iui

میدونم اونم بستگی داره ومعلوم‌نیس میگیره یا نه

میشه برام دعا کنید 🤗🤗

منم به ارزوم برسم 

خداجونم سه سالی میشه‌که منتظرم تا معجزه‌کنی🙃💔خداجونم دیگه از دکتروقرص وامپول خسته شدم🙂خدایا میشه یه بار دیگه به این بنده گناه کارت نگاه کنی ،میشه خداجونم !!؟؟؟؟میشه یه بار دیگه طعم مادرشدن و بچشم ؟؟؟خدایا ما بنده‌ی خودتیم به غیرازتو کسی رو نداریم نزارامیدمون ناامید شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم سه روزه آمپول رو زدم.خداکنه بشه

ایشالااین ماه باردارمیشی عزیزم

خداجونم سه سالی میشه‌که منتظرم تا معجزه‌کنی🙃💔خداجونم دیگه از دکتروقرص وامپول خسته شدم🙂خدایا میشه یه بار دیگه به این بنده گناه کارت نگاه کنی ،میشه خداجونم !!؟؟؟؟میشه یه بار دیگه طعم مادرشدن و بچشم ؟؟؟خدایا ما بنده‌ی خودتیم به غیرازتو کسی رو نداریم نزارامیدمون ناامید شه
انشالله عزیزم بیا برای هم دعا کنیم دعای دیگران بهتر میگیره❤️❤️❤️منم دقیقا شرایط شما رو دارم 

انتظار واقعا سخته 

ایشالاخداناامیدمون نمیکنه🤗🤗

2738
عزیزم زیرجلدی زدی؟؟  دکتر نزدیکی رو بعد از امپول 1روز در میان گفت؟

زیرجلدی رو نمیدونم یعنی چی ولی تو باس نم زدم😐😓بله یک روز در میان تا یک هفته بعدشم روزی یه دوفاتسون

شازده کوچولو پرسید تو سواد داری؟روباه گفت سواد ماله آدم هاست من شعور دارم
زیرجلدی رو نمیدونم یعنی چی ولی تو باس نم زدم😐😓بله یک روز در میان تا یک هفته بعدشم روزی یه دوفاتسون

من دور نافم زدم 

دوفاستون واسه چی😐

تنبلی تخمدان  داری شما؟