2737
2734
عنوان

خانمای مذهبی لطفا تشریف بیارید

125 بازدید | 11 پست

برای از بین رفتن بیماری ک ر و ن ا و یا پیدا شدن واکسنش ۱۴ هزار تا بسم الله الرحمن الرحیم و به حق بسم الله الرحمن الرحیم نذر کردم کمک میکنید تمومش کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

صدتا

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
ممنونم عزیزم

تموم شد. و حالا صد تای دیگه⁦☺️⁩

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
2738
من صدتا میفرستم ولی دولت باید پول بده دارو بخره مردم نمیرن ۔پول بده واکسن اومد بخره 

دعا کنیم واکسن کشف بشه یا مثل سارس خود به خود از بین بره 

واکسنش بیاد میخرن و بین مردم پخش میکنن مگه میشه همه دنیا از ویروس پاک بشه و ما بمونیم و بیماری؟

دعا کنیم واکسن کشف بشه یا مثل سارس خود به خود از بین بره  واکسنش بیاد میخرن و بین مردم پخش میک ...

مثل اینکه شما درکمال بیخبری به سر میبری۔۔پیج دکتر هاشمیان و فالو کن میفهمی تو دنیا چه خبره و اینا بامردم چه میکنن۔۔۔دارو نمیخرنننننن خواهرمن نمیخرنننننن ۔۔مردم قاچاقی میگیرن دونه ای چهل میلیون پنج تا لازمه میشه دویست میلیون ۔کی داره بخره ؟؟؟اینا میخوان مردمو قتل عام کنن لطفا هوشیار باشین خودتونو تقویت کنین ۔۔وزیرمون میگه واکسن بیاد ما پول نداریم بخریم دکتر هاشمیان سکته میکرد ازاین حرف ۔خودتو تقویت کنین ماراه دیگه ای نداریم۔🙏