2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای مال ما کلا کف ودیوار سفیده خدا بخیر کنه واسه تمیز کردنشون

شما هنوز میخواین برین خونه خودتون

من قراره کاغذ دیواری ضد اب روشن بزنم از گچ خالی خوشم نمیاد یا رنگ میزنم یا کاغذ دیواری سرامیک دور دیوارم قشنگ نیستش

نه بابا منم کف سالنم سرامیک‌هست تازه رنگ روشن براق هر روز تمیز نمیکنم هفته ای دو بار بخار شو میکشم ب ...

منم سرامیک روشن دوست دارم اما نمیدونم براق انتخاب کنم یا مات.

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

طوسی بنظر منم رنگ شیک و خاصیه. من خودم خیلی میپسندم این دکورو. حالا خیلی بلد نیستما اما فک میکنم تو دکوراسیون مدرن رنگای تناژ طوسی خیلی مهمن و زیاد. با سفید هم خیلی شیک میشه. فقط باید حواست باشه فضا خیلی تیره نشه دیگه

مهربان باشیم   
طوسی بنظر منم رنگ شیک و خاصیه. من خودم خیلی میپسندم این دکورو. حالا خیلی بلد نیستما اما فک میکنم تو ...

اره دقیقا منم فقط کف تیرس جاهای دیگه از تناژ های سفید و کرم استفاده میکنم 

بنظرم متوسط باشه مال منم متوسط یعنی مات نیست اما براق ایینه ای هم نیست اخه مات که بنظرم خونه رو بی روح میکنه براقم ایینه ای هم فقط وقتی تمیزه شیکه باید همش طی بدست باشی که خونت شلخته نما نده اابته منم براق و سفید مد نظرم بود اما وقتی رفتم مغازه دیدم نه انگار طوسیا شیک تره

بنظرم متوسط باشه مال منم متوسط یعنی مات نیست اما براق ایینه ای هم نیست اخه مات که بنظرم خونه رو بی ر ...

ارخ اونایی که براقن هم باید تمیزشون کرد هم فرش سر میخوره.

براق خوب وقتی تمیز کنی خیلی خوبه واقعا برق میزنه ولی مات نه 

مات لکه و اینا کمتر مشخصه 

من براق گرفتم توی نور وایسی لکه هاش مشخصه که حالا هفته ای دوبار بخار شو میکشم 

ولی به نظر من براق قشنگتره ولی مشکلش همین لکه هاش هست که زود مشخص میشه 

براق خوب وقتی تمیز کنی خیلی خوبه واقعا برق میزنه ولی مات نه  مات لکه و اینا کمتر مشخصه  ...

خونه ما شمالیه آشپزخونه به ابعاد 6 در 4 متر یه پنچره 5 متری هم قراره بخوره.به خاطر نور زیاد فکر کنم سرامیک براق اذیتم کنه.ولی قبول دارم که وقتی تمیزه خیلی قشنگه