2737
2734

واقعا برام سوال شده چرا هرکی تازه وارده از این سوالا دار     

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگہ واکسن دارہ؟ بعد ابتلا میزنن؟

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم
2738
بیهوشی کامل زدن بهم.اره بعد از لیزر ۳تا واکسن داره که باید بزنی البته زمان خاصی داره 

منم دکترم گفته بیا کوتر کنم زگیلارو با بیهوشی.میترسم که بعدش درد داشته باشه😞بعدش مشکل خاصی نداشتین؟بعد از زدن واکسن چی؟

منم دکترم گفته بیا کوتر کنم زگیلارو با بیهوشی.میترسم که بعدش درد داشته باشه😞بعدش مشکل خاصی نداشتین؟ ...

اصلا ترس نداره عزیزم مال من خیلی بزرگ شده بود جای زگیلایی که برداشتن یه حفره ی بزرگ شده بود که خودش کم کم پر شد واکسنشم که اصلا درد نداره خدا رو شکر الان ۳ساله که از زدن واکسنام میگذره و هنوز مشکلی پیش نیومده

میشه واسم یه صلوات بفرستی؟
2706