2733
2734
عنوان

کمکمممم کنین میخام عوض شم

164 بازدید | 11 پست

سلام خانوما من تصمیم دارم تغییر کنم 

همش میگم از الان عوض میشم دو وقیقه بعد تا کلایادم رفته 

خسته شدم دوس دارم اون حالتی ک دوس دارم باشم تا هیچ وقت پشیمون نشم از گذشتم

دوست دارم یه خانوم شاد .با ناز باشم فهمیده و باکلاس و خوش اخلاقی تمیز  باشم. عاشقانه برخورر کنم با شوهرم

میخام برای خودم ارزش قائل باشم 

بگین چجوری و از کجا شروع کنم نیاز ب کمکتون دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم دلم میخواد وقتی مثلا با شوهرم قهر میکنم سر هر چیزی، برام مهم نباشه و گریه نکنم و شاد و خوشحال به نظر بیام و زندگیمو کنم

دوست ندارم حالم وابسته به رفتارش باشه

✨Do your best✨
نه فقط فقط برای دل خودم  اخه یه دوستم این حالتیه خیلی شاد باحاله

آهان....شکر خدا...خوبه دیگه اگه هر روز کلیپای شاد نگاه کنی اهنگ شاد گوش کنی روحیت بهتر میشه..همیشه لبخند بزن...هر روز دوش بگیر ارایش کن

2738

روزی نیم ساعت اینا برقص.اول از همه خونتو همین الان پاشو تمیز کن.موهای صورتتو بزن و خودتو ترو تمیز کن.دوش بگیر.لباسای قدیمیتو بزار تو نایلون بده به کسی یا بزار بیرون یکی برداره ببره.همه ی قدیمیا رو

لاک بزن.دهنتو خوشبو کن.اگر فرصت داشتی موهاتو سشوار بزن.ملافه هاتو بنداز تو لباسشویی.در خونه رو باز بزار هوای تازه بیاد.خودتو خوشبو کن.

همینا فعلا دم دستی بود ب ذهنم رسید  

روزی نیم ساعت اینا برقص.اول از همه خونتو همین الان پاشو تمیز کن.موهای صورتتو بزن و خودتو ترو تمیز کن ...

مرسی عزیزم چشم

ارع لباساپا چن روز پیش جمع کردم دو تا پلاستیک بزرگ شد دادم ب دختر خالم

بعضی لباسام هم تازن ولی میخای شیک پوش باشم از اونا شلخته هس جمع کردم