2703
2553
عنوان

سونووقلب جنین

86 بازدید | 12 پست

خانم هاسلام من امروزرفتم سونوگفت ۶هفته ای وصدای قلب مشهودنیست بایدهفته دیگه بیای اماازاونجایی که من باکیت تخمک گذاری رابطه داشتم یعنی دقیقاروزتخمک گذاریم رابطه داشتم نه قبل وبعدش ۳۸روزه باردارم یعنی ۵هفته و۳روزحالابهم استرس واردکردکه معلوم نیست تشکیل بشه پنجاه پنجاهه من الان نگرانم به نظرتون فرصت بازم هست تشکیل بشه؟؟

زود رفتي سونو هفته هشت برو

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
یعنی هفته دیگه هم نرم؟؟

من وقتی رفتم از نظر دکتر هفته ۸ بودم و از نظر سونو ۷... فک کنم هفته دیگه باید برین. بازم از دکتر سوال کنین.... بعد حتی غربال هم که دکتر منو فرستاد رفتم سونوگرافی گفت زوده هنو بچه ریزه من کلی استرس گرفتم هفته بعدش رفتم انجام شد. 

2714
یعنی هفته دیگه هم نرم؟؟

من الان ۵۰روزه باردارم نمیرم تا۶۰روزکه بشه ۸هفته اونموقع دقیقه

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍
فدات خیلی ممنون دعاکن برام ایشالله به حق همین اذان تیکرمنم مثل شمابشه

انشاالله عزیزدلم😍😚🥰🙏🏻

اگه قابل باشم حتما برات دعا میکنم و بازم میگم نگران نباش اصلا♥️

خدایا هر لحظه شکرت♥️