2726

خواهرم

الان یکی بیاد الکی ادعا کنه که بلده 

و دروغ بگه 

و ته دلت رو خالی کنه 

خوبه؟

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من قبلا تفسیرمیکردم امااونقدر یعضی ها ازحرفهای شما زدن گزاشتم کنار 🙏

به نظرت فال قهوه درسته و چیزایب که درمورد اینده نشون میده اتفاق می افته ؟

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.

کاری ب حرف بقیه نداشته باش😘

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

خوش به حالت که یاد گرفتی 

کسی که بلد باشه که حرفی نیس عزیزم

خیلیم خوبه 

من خودم برای سرگرمی خودم هرچی نگاه میکردم تو فنجونم

یه دایره میدیدم و یه شکلی شبیه قلب و بقیش معلوم نبود اصلا

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
به نظرت فال قهوه درسته و چیزایب که درمورد اینده نشون میده اتفاق می افته ؟

کاملا درسته چون خودم کارم اینه یه چیزایی دیدم که با حس صددرصدی میگم کاملا درسته مشتریهام براشون اتفاق میفته میان میگن 🙏

طالع بینی تضمینی ...💙
کاملا درسته چون خودم کارم اینه یه چیزایی دیدم که با حس صددرصدی میگم کاملا درسته مشتریهام براشون اتفا ...

ببخشید این که میگن فال احساسی 

اونو با قهوه میگیرن؟

آخه به نظر خیلی خیلی درست میاد

من خودم هم فال قهوه رو قبول دارم و اتفاق هم میفته😐

خوب همون قلب ویه دایره یه عالمه حرف توش دارع 🙏❤

خداییش از کجا یاد گرفتی؟

خیلی یجوریه آخه

هرچی دقت میکنی شکل ها واضح نیس 😉

2706