2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پودر اینوفولیک میخوردم. الانم آهن میخورم. کلسیمم نمیخورم. دکترم گفت 2 لیوان شیر و 2 پیاله ماست روزانه کافیه.

البته بستگی به آزمایش ها هم داره. من شکر خدا چیزیم پایین نبود

2728

مولتی آپو ویتال

ویتامین دی 

قرص اهن

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738

بچه ها !؟ میشه بگین چن ماهتونه و چقد اصافه کردین ؟؟ من هفته ۲۸ ام بخاطر ویار ۶ کیلو کم کردم شدم ۷۰ کیلو بعدش شروع کردم اصافه کردن الان ۷۷ کیلو ام 😐😐خوراکم افراطی نیس از وقتی مولتی میخورم صعودی دارم میرم بالا😐

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
بچه ها !؟ میشه بگین چن ماهتونه و چقد اصافه کردین ؟؟ من هفته ۲۸ ام بخاطر ویار ۶ کیلو کم کردم شدم ۷۰ ک ...

من هفته ۲۲ ام از ۵۰ رسیدم ۵۲

۵ ماهمه برا همین دنبال یه مکمل خوب میگردم

من هفته ۲۲ ام از ۵۰ رسیدم ۵۲ ۵ ماهمه برا همین دنبال یه مکمل خوب میگردم

هیچی اصافه نکردی که!!! خوش بخالت 😁😁😁 دکترت چیزی ننوشته برات؟ اون سبز آخریه که عکسشو دادم مولتیه اونو بگیر بخور عالیه

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
بچه ها !؟ میشه بگین چن ماهتونه و چقد اصافه کردین ؟؟ من هفته ۲۸ ام بخاطر ویار ۶ کیلو کم کردم شدم ۷۰ ک ...

‌من خوردم مولتی ویتامینو حذف کردم وزنم نرفته بالا قبل بارداری ۶۸ بودم الان ۶۶ کیلوم توی ۲۴ هفته فقط آهن خارجی که اسید فولیکم داخلش داره با ویتامین د میخورم 

من تا الان که ۲۶ هفته ام ۹ کیلو اضافه کردم، ولی به نظر خودم و دکترم خیلیه، البته تا ماه قبل خوب بودم یه دفعه این ماه ۴ کیلو اضافه کردم ،البته وزن قبل از بارداریم چون ۵۶ بود الان هنوز این ۹ کیلو معلوم نیست ولی خب زیاده

2706