2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شهرستانی 😕😕😕😕تاحالا رنگ ابی شهرستانی نشنیده بودیم که شنیدیم

تاپیک دیشبو میگم یکی در مورد جاریش گفته بود چون فرش من فیلیه من باکلاس ترم تا جاریم که فرشاش آبیه😂

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 
2728
🙄🙄🙄🙄شهرستانی یعنی چی؟؟؟خودت کجا زندگی میکنی؟ ی کلمه بگو آره زشته

تاپیک فرش فیلی و آبی رو میگم دیشب یکی گفته بود من باکلاس ترم چون فرشام فیلیه

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 

رنگش بده خیلی تیره س

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
آبیه شهرستانیه باید فیلی بگیری 

شهرستانی یعنی چی؟ 😏😏😏😏

عزیزم زشترین چیزاا هم اگه تو جای مناسب قرار بگیرن دکوراسون مناسبشون هم باهاشدن ست بشه خیلی زیبا میشن

حالا بحث دهاتی تمام شد. نوبت شهریتانی شد،ک

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

مدلش معمولیه ن عالیه ن زشته. ولی رنگش بده

❤کم سرمایه ای نیست داشتن آدمهایی ک حالت را میپرسن ولی از آن بهتر داشتن آدمهاییست وقتی حالت را میپرسند میتواتی بگویی: تو را ک دارم حالم عالی است❤
شهرستانی یعنی چی؟ 😏😏😏😏 عزیزم زشترین چیزاا هم اگه تو جای مناسب قرار بگیرن دکوراسون مناسبشون هم ب ...

:/ توضیح دادما شوخی بود

شهرستانی 😕😕😕😕تاحالا رنگ ابی شهرستانی نشنیده بودیم که شنیدیم

😀😀😀

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706