2726
عنوان

تمام طلاهامو فروختم حتی حلقه ازدواج😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1368 بازدید | 68 پست
خدا کنه کسی نفهمه نه خانواده خودم نه شوهرم😭

نیم کیلو طلا داشته باشی  نیازی ب ی حلقه نیس دیگه...

سرگرم باش ما رو هم سرگرم کن ی نفس بگیر ماهم چهار تا قپی بیایم

خدایا هزار مرتبه شکرت که ی دختر سالم بهم دادی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خدا راست میگم من سال 83حلقه عقدم و خریدم 45 هزار سنگین هم هست چند روز جلوتر ی اسباب بازی خیلی بد ...

عزیزممم میدونم چی میگی

من سال ۸۵کلاس اول بودم 

قرار شد سکه بخریم برا روز معلم بخدا دقیق یادمه کلاسمون ۲۰نفر بود نفری ۲۵۰ تک تومنی😀روهم گذاشتیم یه سکه پارسیان گرفتیم ۵هزارتومن

ای خدا شکرت الان ۵تومن میدم یدونه بستنی

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
2728
ما پولدار احمق بودیم خیییلی احمق😔

بلند پروازی کار دست ادم میده موفق باشید

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 

زندگی همینه دیگه قصه چیومیخوری 

جونت سالم بابا

انقدر ازین پولا میادو میره

با قصه خوردن خونه و طلاهات برمیگرده 

مهم جسم و روحته عزیزم 

خدایی نکرده جسم و روحت مشکل دار بشه دنیام بت بدن ارزش نداره

نه بابا خونه هارو تو ارزونی فروختیم  فروختیم متری ۳ تومن هی دست دست کردیم یهو گرون شد  و ...

عزیزم همینکه الان تو موقعیت بهتری فروختی جای شکر داره ،، انءشاالله بیشترشو میخری ..

ولی من کلی طلا و سکه داشتم تو ارزونی چندسال پیش فروختیم بخاطر خونه ما بیشار باید حرص بخوریم ک طلاهامون مفت رفت تو اوجِ ارزونی طلا 

شغل اینترنتی رسمی و معتبر

با درامد بالا و تضمینی

از تمام اقشار جامعه دعوت ب همکاری میشود

دانشجویان کارمندان سالمندان اساتید افراد در مشاغل ازاد

و حتی خانم های خانه دار

با دوره اموزشی رایگان کار با سایت

و پشتیبان اموزشی

با درامد روزانه دست کم 100 هزار از داخل منزل یا محل کار فعلیتان

افراد علاقه مند ی صفحه چت مراجعه کنند

و منتظر پاسخ از سمت کارشناس باشند

ایدی کارشناس najafiil

دخترم دنیامه😍😍😍😉😉😎
چرا فکر میکنید دارم دروغ میگم؟ اخه چقدر بی رحمید؟! باورتون نمیشه چک هامون پاس نشد؟ طلب کارا پدرمونو ...

گلم عزیزم خودتو ناراحت نکن بزار بعضی ها تو حال خوش خودشان باشند تو حرف دلت رو به سایر دوستان ارجاع بده خودت الان ناراحتی به خاطر حرف بعضی ها خودت رو عصبی تر نکن عزیزم

به خدا راست میگم من سال 83حلقه عقدم و خریدم 45 هزار سنگین هم هست چند روز جلوتر ی اسباب بازی خیلی بد ...

اره عزیزم میدونم درست میگی

منظورم اینه  قیمت های چند سال پیش،انگار برا یه قرن پیشه

واقعا چی به سرمون امده

۹/۹/۹۹من به آرزوم خواهم رسید🥰خدایا شکرت
عزیزم همینکه الان تو موقعیت بهتری فروختی جای شکر داره ،، انءشاالله بیشترشو میخری .. ولی من کلی طلا ...

خوب عزیزم  اون زمان اگه ارزون فروختی خونه خریدی ضرر نکردی که گلم اون موقع پول ارزشش بیشتر بودش عزیزم

2706