2737
2734

یا خدا یه هفته اینجا خونمون بودن عینه گاو خوردن و خوابیدن و هی نق نق میکردنو اخرش گورشونو گم کردن رفتن خانه مادرشوهرم 

خواهرشوهرم با شوهرم هفت هشت ماه از موقعه عقدشون داشتن با مادرشوهر پدرشوهرم زندگی میکردن 

بعد مادرشوهرم اصلا یه جور بدی با من رفتار کرد انگار توقع داشت دو سه ماه حداقل تو خونه ما باشن تا اون ها راحت باشن

حالا هم گیر دادن به شوهرم هی پیغام پیام که ها شوهر خواهرشوهرم ک گیتار شوهرم سه چهار ماه دستش بوده و استفاده کرده و به کلک ازش گرفتیم حالا دوباره عمر فرمودن ک گبتار میخواهن اخه مگه ما مال و دارایی و وسایلمون رو هی باید بدیم به اون ها 

ماشین شوهرمم دو سه ماه دستش بود 

خیر سرش باباش تیلیاردره بابای شوهر خواهرشوهرم منظورمه یه صد تومنم ننداخته کف دسته بچش چون با ازدواجش با خواهرشوهرم که یازده سال ازش بزرگتر بوده و مطلقه بوده اصلا موافق نبوده....

چکار کنم دست از سرمون بردارن؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خودت گواهی نامه اگه داری بهونه بیار که میخوای فلان جا بری.اگرم نداری برو بنویس که دیگه ب کسی ندی

من خودم ماشین دارم دوست ندارم چیزی بدم ب این ها 

مگه این ها باید بیست و چهار ساعت اویزان این و اون باشن

عین گاو خوردن؟😳😳😳😳😳

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
2706