2726
عنوان

چقد مردم پررو هستن

671 بازدید | 64 پست

خانواده ی شوهرم هیچکاری برامون نکردن حتی خرید عقد هم همسرم تا قرون آخر خودش خرج کرد برای عروسی هم که با همکاری همدیگه دوتایی عروسی گرفتیم  

روزی که اومدن خاستگاری به بابام گفتن فلانی یه تیکه زمین مسکونی داره هنوز بعد از چهارسال قراره زمین بنویسن بدن به شوهرم

اسم برادرشوهرم تو پیش فروش خودرو در اومده که دی ماه تحویل بدن نصف پول رو زدن به حساب 

مادرشوهرم با شوهرم همیشه ترکی حرف می‌زنه بعد دیروز که زنگ زداحوال پرسیشو ترکی کرد به فارسی هم گفت فلانی باید 10 تومن پول ماشین ما رو تو بدی 

همسرم هم گفت حالا اگه تا دی کرونا نکشتمون ببینم چی میشه 

بعد هم دوباره گفت خو من از کجا بیارم یه حقوق هس و زن و بچه و کرایه خونه و خرج زندگی 

اینم بگم من حقوق بیکاری میگیرم تا آخر امسال و اینکه همسرم اصلا کاری به پول من نداره و خودشو صاحبش نمیدونه 

دو سه بارم خواهرشوهرم گفت مگه خانمت حقوق نمیگیره 

شوهرمم جلو همشون گفت پول فلانی مال خودشه به من ربطی نداره 

حالا نمیدونم چیکار کنیم 

میدونم اگه پول بدیم بهشون دیگه گیرمون نمیاد اگر هم ندیم پشت سر من حرف میزنن که پسر خواست بده زنش نذاشت

فقط خدا 

بزار پشتتون حرف بزنن. باج ندید. 

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مهم نیست انقد حرف بزنن تا خسته بشن چرا باید بدی من انقد از فکرای شما کردم دادیم الان که واقعا دیگه نمیتونیم بدیم هم خودم هم بچه هام هم شوهرم از چشمشون افتادیم چون همیشه بین ۵تا بچه از ما توقع داشتن 

در صورتی که کمک دوطرفه باشه کمک کنه .مثلا ما برای داداشم خونه و ماشین خریدیم و این که دوتا عروسی خوب گرفتیم برای زنداداشم سرویس طلا و همه چییییبب .

این دفه هم یکم اوضاع پدرم بد بود زنداداشم 20ملیون بهش کمک کرد که انشالله دو ماه دیگه میخوایم بهش برگردونیم .محبت باید دو طرفه باشه .اونا که کاری براتون نکردن .بازم نمی‌دونم 

شما نده براشون عادت می شه که رو پول تو حساب کنند شوهرت هم قبح گرفتن پول از زنش براش می شکنه!!!

همسرم قصد داره ماشین رو عوض کنه اما دلم نمیخواد که پول بذاریم رو ماشین و میخوام اگه بشه امسال پول پیش خونه رو بیشتر کنیم و جا به جا شیم

فقط خدا 
2706