2737
2734

دوم ماه  اینده اساس کشی دارم نمیدونم چجوری با یه بچه شیش ماهه نق نقو اساس بکشم مامانمم که مریضه نمیتونه بیاد راهمون دوره کس دیگرم ندارم بیاد کمکم عزا گرفتم بخدا بچم یک دقیقم زمین نمیشینه همش بغل  موندم چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خالم با بچه تو شکمش اسباب کشی گرد سقط شد

ولی عمم یه پسر فوق العاده شیطون داره اومد گذاشتش خونه مامانش و رفت منم سرگرمش میکردم

ولی در کل پسر خوبیه اگه اخلاقش سرجاش باشه خیلی کمک میکنه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
بزارش مهد اینم راه خوبیه

یا بهش چیزای کوچیک بده ازش بخواه واست جابجا کنه بگو یه جایزه خوب بهت میدم بعد بهش یه عروسک یا یه خوراکی ای که دوس داره بده اینجوری واسش لذت بخش میشه و کمکت میکنه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2738
بچه من ۶ ماهشه نمیتونم پیش کسی یا جایی بزارمش

چرا نمیتونی؟؟ ۶ ماه ک خوبه

چرا نمیتونی؟؟ ۶ ماه ک خوبه

تازه من حتی وقتی ب دنیا اومدم مادرم دانشگاه میرفت هرروز پیش مامانبررگ و خالم بودم

بچم ۶ ماهشه 😂😂 فقط ممه خوردن میشناسه همین

شیر خودتوبدوش واسش بزار نهایتا ۳ و ۴ ساعت بیشتر که نیس.منه بدبخت از ۷ صب پیش مامانبزرگ بودم تا ۳ بعد از ظهر😃😃تازه نوزادم بودم حدود ۳ ماهم

اخه کسیو ندارم گفتم که باخانواده شوهرمم قهرم

مهد نمیتونه نگهش داره؟ شنیدم بعضی مهدها کودک ۶ ماهه قبول میکنن

2706