2733
2734
عنوان

درظهرچهارشنبه درچه حالید؟

184 بازدید | 39 پست

خودم که یه نمه استرس دارم سریه موضوعی البته باید استرسم زیاد باشه ها ولی دیگه زدم دربیخیالی از استرس زیاد خسته شدم

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم

دیشب دیر خوابیدم الان بیدار شدم و به شدت حالم به هم میخوره ک دیر بیدار شدم 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من کامیون هل میدم پسرم جلوتر بدو بدو  فرار میکنه تو اتاقش ک ماشین بهش نخوره غش غش میخنده

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

من با شوهرم ۲ روزه قهرم خیلی اوضاع بدیه ای بابا آشتی هم نمیکنه پرو شده بیشعور محل نمیزاره حال و حوصله مو بهم ریخته حس میکنم دوسم نداره 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝
2738

دوران نقاهت بعد از عمل رو میگذرونم و هرروز که میرم رو ترازو و میبینم وزنم داره میاد پایین خوشحال میشم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

من که باردارم استرس بارداری از یه طرف یه پسر بچه ۵ ساله شیطون دارم از یک طرف اذیتم میکنه نمیتونیم از خونه بریم پوسیدم از یک طرف .درد و سنگینی بارداری از یک طرف .استرس کرووووونا لعنتی هم چندین برابر با این اوضاع من.شوهرمم سرکاره همش میترسم این همه تو خونه ام اگه اون از سرکار بیاره بددبخت شدم..یه وضعیه .فقط الان افسرده اینجا نشستم

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.

دیروز صبح کلی وسایل صبحانه و نوشیدنی گذاشتم پاشده رفته سرکار شب که اومده انگار ابن ملجم مرادی اومده تو 

آه از این زندگی 

خیلی دلم گرفته 

شوهر نیست که فقط پیر کن منه 

نمیدونم از دستش چیکار کنم 

واسه حاجتم میشه صلوات بفرستین 
2706