2737
2734
عنوان

خانوم ها کرانیته مو و موخوره

169 بازدید | 16 پست

ب نظرتون خوبه یا بد موهام می ریزه میگم کرانیته کنم خوبه یا بد میگم یعنی تو کرانیته موها صاف میشه کم تر می ریزه الان موهای من کمی فر هستش همش گره میخوره موخوره هم داره برا موخوره درمانی نیس 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝

نه فقط کوتاه کردن

کراتینه دوستم کرد بعدتموم وقتش بدتر فرشد

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کراتینه رفع موخوره نمیکنه. من زمستون موهام ریباندینگ کردم. پایینش بشدت اسیب دیده بود. الان ماهی ۱سان ...

ن من میگم موهام فر هستش همش گره میخوره موقع شونه کردن و می ریزه میگم یعنی کراتینه کنم صاف میشه دیگه کم تر می ریزه البته این فکر منه 😅 

2731
ن من میگم موهام فر هستش همش گره میخوره موقع شونه کردن و می ریزه میگم یعنی کراتینه کنم صاف میشه دیگه ...

ن بعد مدتش بدترم میشه

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2738
ن من میگم موهام فر هستش همش گره میخوره موقع شونه کردن و می ریزه میگم یعنی کراتینه کنم صاف میشه دیگه ...

من موهامو صاف کردم ولی هنوزم پایین موهام ک موخوره داره گریه میخورن . اگر مشکلت فقط وز بودن موهاته اگه صاف بشه دگ گره نمیخورن ولی اگر موخوره باشن بازم گره میخوره

کراتینه یا هرچیز دیگه شیمیاییه و بعداز پایان اثرش موهات خشکتر از قبل میشه برای موخوره اول یه چن سانت موهاتو کوتاه کن و دوما هفته ای دوبار روغن تراپی کن یعنی روغن زیتون و بادام تلخ و ترکیب کن یه مقدار گرم کن  ساقه و ریشه موهات و کاملا آغشته کن به روغن و سه ساعت بعد موهات با یه شامپوی ملایم بشور طولانی مدت ادامه بده من ایتجوری جواب گرفتم خشکی مو میتونه به دلیل مشکلات تیرویید هم باشه بگرد علتش و پیدا کن

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

باید همش تمدید کنی یکی دوبار خوبه امتحان کنی پایین موهات نم داره بعد حموم روغن زیتون مرغوب بزن راحتت تر شونه میشه اگه موخوره سوختگیم داره همش کوتاه کن بره 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
عزیزم ببخشید این سوالو میکنم موضوع جاریت با مادرشوهرت ب کجا رسید برگشت جاریت

والا ن هنوز نیومده البته من زیاد خبر ندارم شوهرم بهم نمیگه ک آمده نیومده خبر هارو بهم نمیده 

2706