2726
عنوان

بچه ها چیکارکنم کمکم کنید شوهرم ازم راضی نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 2342 بازدید | 166 پست
انشالاعزیزم..ولی اگه تونستی قبل اینکه بیادبری خونه روبرق بندازی ک وقتی دیدخوشحال بشه وباهات مهربونتر ...

چشم عزیزم

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خدا رحمت کنه روح خواهرتون شاد امضات خیلی ناراحتم کرد

مرسی جانم خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

یه چیزی بگم نریزید سرم اما به نظرم از این راهکارها که اصلا وظیفه تو نیست به دیگران ندید. اینکه شما همسر خیلی خوبی دارید دلیل نمیشه که به خاطر سیاست شما بوده و از اول انجام ندادید. همسرتون کلا همون شکلی هست. من یه نفر رو میشناسم که تو خونه دست به سیاه سفید نمی زنه، تا قبل کرونا که همیشه غذا از بیرون می گرفتن حتی یه نیمرو تو خونه نمی پزه چون می گه آشپزی وظیفه زن نیست! شاغل هم نیست. الان هم که کرونا اومده می مونه تا ساعت ده شب شوهرش میاد غذا می پزن با هم. تا بخوان شام بخورن ساعت 12! میشه. این خانوم اصلا کار خاصی هم نمی کنه مثلا ورزش، اینکه به خودش برسه و... کلی هم اضافه وزن داره. خب به نظر من یه کم کار کنه بد نیست حداقل کالری می سوزونه یا مجبور نیست ساعت 12 شام بخوره آخه رحمش به خودش نمیاد؟؟؟ جالب اینکه خوار همین خانوم به فرمایشات ایشون گوش دادن و دیگه اینقدر مشکل رو مشکل که نزدیک بود طلاق بگیرن چون همسر خواهرشون اخلاقش این نبود! حالا اصلا وظیفه زن نیست و درست هم می گید ولی تا حدی کار کردن تو خونه برا سلامتی خود طرف هم خوبه، مجبور نیست 12 شام بخوره و با معده سنگین بخوابه بعدشم من خودم این کارها رو نه به خاطر وظیفه به خاطر رضای خدا انجام می دم. 

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) سه صلوات بفرستید. 
2728
به نظرم شوهرش حق داره به خدا بعد یه روز سخت کاری که انجام میده توقع داره وقتی میاد خونه رو تمیز ببین ...

چون خودش گفت شوهرش خوبه و کم نمیذاره بنطرم ایشونم نباید کم بذاره ، اگر شوهرش پایه نبود من رو حرفم بودم 

یه چیزی بگم نریزید سرم اما به نظرم از این راهکارها که اصلا وظیفه تو نیست به دیگران ندید. اینکه شما ه ...

به نظرم دوطرف باید تلاش کنن اون داره بیرون بخاطر راحتی من کار میکنه منم باید بخاطرش داخل خونه کار کنم

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد
به نظرم دوطرف باید تلاش کنن اون داره بیرون بخاطر راحتی من کار میکنه منم باید بخاطرش داخل خونه کار کن ...

والا  من درک نمی کنم، منظورم شما نیستی شما که خانوم مرتب و خوبی هستی ولی مثلا یه نفر خونش مثل بازار شامه جمع نمی کنه چون وظیفش نیست؟! خوب خودش اعصابش می کشه رحمش به خودش نمیاد

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) سه صلوات بفرستید. 
نه من مجردم عشقم اون عکسم داره یوگا میکنه چاقالیه 😅

اهان اهون موفق باشی خواهر گلی

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
من اصلا حال ندارم سریع خسته میشم😢

عزیز منم مث شما بچه ندارم همیشه سریع بعد غذا ظرفا رو میشورم اینطوری اخر شب همه چی جمع میکنم اصلا نمیذارم ظرف رو سینک بمونه حتی ظرفای شسته رو زود جمع میکنم تو کابینت صب که بیدار میشم خونه تمیز و مرتبه جارو هفته ای یه بار هر جا غذا میخوری سریع ی جارو دستی بکش ،بیشتر از تمیز کردن مراقب باش کثیف و ریخته پاشیده نشه

منم گاهی خیاطی میکنم اول وقتی شوهرم نیس انجام میدم فقط تو یه قسمت خونه انجام میدم و حتماااا جمع میکنم ک تو چش نباشه حتی وقتی کارم کامل نشده اینکارا رو برا خودم انجام میدم شوهرم حساس نیس خودم بدم میاد ارامش ندارم غیر این باشه

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

تمیز و مرتب بودن تو خون آدماس

من خودم کلا خیلی مرتب هستم خونه ی هرکیم میرم ببینم نامرتبه ذهنم میریزه بهم پامیشم مرتب میکنم.

اسم کاربری من یه کلمه آلمانی هست به معنی گنج من عزیز من یه چیزی تو مایه های عشقم.

خانما منم یه سوال دارم به نظر شما باید جلوی  روی شوهرکارا رو انجام داد که متوجه بشه خونه چقدر کار داره یا نه وقتی نیست کارهارو انجام بدیم وقتی اومد ماهم بیاییم بشینیم کنارش؟ در کدوم مورد متوجه میشه کار خونه کلی سخت و وقت گیره؟ 

2706