2726
عنوان

بچه ها چیکارکنم کمکم کنید شوهرم ازم راضی نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 2342 بازدید | 166 پست
آره از همه طرف بهش فشار اومده اینجوری میکنه 

شوهر منم دقیقا اوایل این مشکلو با من داشت منم بهش حق میدادم چون تنبل بودم کم کم درست شدم ولی الان پسرم یه سره خونه رو میریزه بهم دیگه سخته همیشه مرتب نگه داشتن خونه یعنی فقط میریزه هاااا دو دقیقه جمع میکنم دوباره میره میاره پخش میکنه 😩

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
دوتا بچه دارم به دونه برنج تو خونم دیده نمیشه عوضش کمدا در حده انفجاره 🥵🥵🥵🤭🤭🤭 راه حلش اینه بری ...

خخخخ

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه فقط بحث خیاطی نیس، میگه چرا به گلا آب نمیدی چرا روتخت نامرتب 😐 البته میدونم که درسته من تنبلم&n ...

وای من حسرت به دلم موند یه بار رو تخت رو خودش مرتب کنه یا حداقل من مرتب میکنم ببینه و لذت ببره😂یعنی متضاد شوهرته ها

2728
واو.. خیلی سخته شوهرت حساس باشه،من خودم حساسم شوهرم برعکس میگه چرا خودتو خسته میکنی خونه که کثیف نی ...

وااای خودش خیلی تمیزه اصلا تاحالا یکبار نشده وسیله ای لباسی چیزی ازش تو پذیرایی باشه 

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد

کلا خونه مرتب باشه انرژی مثبت میاد تو خونه خودتم روحیه ت باز میشه

حالا درسته شوهر باید کمک کنه ولی عزیزم خونه زندگی وظیفه خانم خونه س ک مرتب و تمیز نگه داره

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️

من خلی وقتا غذا هم درست نمیکنم وقتی شوهر جونم اکمد باهم

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
اتاقم جا نداره برا همین همیشه وسایل خیاطیم وسطه پذیرای ه

مرتب بزهر یه گوشه یا روی میزی جایی پخش نکن رو زمین، دم اومدنش که میاد خونه جمع کن...مردا همینن دوست دارن همه چی جمع و جور و مرتب باشه..غر غر هم نکن ..با روی باز ازش استقبال کن حتی اگه دلخوری ،کم کم اونم تو راه میاد

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
وای من حسرت به دلم موند یه بار رو تخت رو خودش مرتب کنه یا حداقل من مرتب میکنم ببینه و لذت ببره😂یعنی ...

دلیلشم اینه میگه رزق روزی از خونه میره بیرون

مرتب بزهر یه گوشه یا روی میزی جایی پخش نکن رو زمین، دم اومدنش که میاد خونه جمع کن...مردا همینن دوست ...

ممنون عزیزم

دلیلشم اینه میگه رزق روزی از خونه میره بیرون

وا چه حرفا

2706