2737
2734
عنوان

خواب دیدم قیامت شده

661 بازدید | 34 پست

خانم ها من چن وقت پیش خواب دیدم داره قیامت میشه از اسمون جن های سیاه میاد زمین نشست میکنه . دیشبم خواب دیدم باز قیامت شده سیل اومده من و خواهرم با خواهرزادم توخونه هستیم طبقه سومـ . سطح آب پایین بود همرو داشت اب میبرد مادرم برادرم دامادمون جلو درخونمون از یه حیون فکرکنم گاو بزرگ بود چسبیده بودن . رفتم از پنجره پشت خونه دیدم اب تا پایین پنجره هست داره بالاتر میاد پنجره بستم اومدم ب مامانم میگفتم حلالم کن 

بنظرتون تعبیر خوابم چیه؟؟

تو یه زمان کوتاه دوبار خواب قیامت دیدم 

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قیامت شده دیگه مگه قیامت چیه ... کرونا داره ادمارو میکشه ... و خیلی چیزا دیگه که حیف کاربریم بترکه

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
اون سیاه هایی که دیدی جن نیستن شیاطینن

من توخواب احساس کردم جنه سیاه . همه فرار میکردن 

خواهرم مذهبی بمن میگف برو گوشی بیار ب سید زنگ بزنم . بعد توبیداری بهش گفتم سید کیه گف من سیدی نمیشناسم  نمیدونم

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
2738
درمسیر بندگی خدا زندگی کنید و تغییراتی در همین راستا تو زندگیتون بدین

من اصلا کاری نکردم ب کسی ظلمی نکردم فقط با خانواده شوهرم مشکل دارم غیبتشون میکنم پیش خانوادم . 😔

قیامت شده دیگه مگه قیامت چیه ... کرونا داره ادمارو میکشه ... و خیلی چیزا دیگه که حیف کاربریم بترکه

میدونم میگم چرا باید خواب ببینم نکنه مشکلی دارم اینا

من کتاب صوتی آن سوی مرگ رو که گوش دادم میگفت شیاطین سیاه رنگی همیشه بین انسان ها میلولند و میخان به روح اونا تجاوز کنن و مدام در گوششون وسوسه شون میکنند

هرچه هستم خدایم داند...
من کتاب صوتی آن سوی مرگ رو که گوش دادم میگفت شیاطین سیاه رنگی همیشه بین انسان ها میلولند و میخان به ...

دقیقا اینجوری بود از اسمون اومدن بین مردم . خیلی هم ادم بود 

عزيزم حتما صدقه بده نميخوام تعبير بد كنم ولي خوابت جالب نيست، آيت الكرسي بخون و صدقه بده كه بلا از سرتون رفع بشه 

اشتباه نكن، نه زيبايي تو، نه محبوبيت تو،مرا مجذوب خود نكرد، تنها آن هنگام كه روح زخمي مرا بوسيدي، من عاشقت شدم
عزيزم حتما صدقه بده نميخوام تعبير بد كنم ولي خوابت جالب نيست، آيت الكرسي بخون و صدقه بده كه بلا از س ...

مرسی عزیزم چشم حتما . من حاملم نکنه ازبهم خوردن هورمون اینجور خواب هارو دیدم

2706