2737
2734

من پیج اینستا ندارم و فقط پیج اینستای عشقم دستمه 

دیشب واسم یه اسکرین فرستاد 

گفت تو مگه پیج جدید زدی گفتم نه

میگه تو پیشنهاد های اینستا یه پیج واسم اورده دقیقا به اسم و فامیل و تاریخ تولد تو زده مخاطب شما فلانی به اینستا وارد شد

این پیجی که نشونم داد واسه منه مطمئنم اما حتی یادم نیست برا کِی هست من گفتم شاید پیجای قبلیمه اورده بالا واست میگه نه این زده به اینستا وارد شد یعنی تو تازه زدی این پیج رو

ولی بخدا اصلا روحمم نداره این پیج برا چندوقت پیشه چیکار کنم بچه ها😭😭😭😭

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هیچ پیج جدیدی نزدم 

میگه شاید قبلا رو یه خط نصب کردی الان اون خطو روشن کردی اینجوری زده ولی من هیچ خطی روشن نکردم

مگه میشه اخه الک الکی پیج قبل رو بزنه به اینستا وارد شد؟؟؟

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2738
بده گوشیتو بگرده اینجور مردا تا نکردن کرم درونشون نمیخوابه

هروقت پیش همیم نگا میکنه 

حتی براش فیلم گرفتم نشونش دادم

میگه پس یا منو اینستا دروغ میگیم یا تو

خب حالا اصن تازه وارد شدی خب که چی😕😕حرف حسابش چیه

میگه چرا یواشکی از من بدون اینکه به من بگی پیج زدی 

پیج منم که دستت بوده هرکار میخاسی میتونسی بکنی پس چرا پیج جدید زدی

ولی اصلا من یادم نمیاد برا کی هست این پیجه جدید نیست اخع😭😭😭😭

مگه اینستا وقتی کسی وارد بشه میگه فلانی وارد اینستا شد؟؟؟؟من ندیدم اینچیزارو۷ ساله دارم

اره میزنه

نه بابا همون قبليه واس منم قبلي رو يادم رفته بود تو پيشنهاد هاي خودم مياره واس خودم😂😂

پس چرا میزنه تازه وارد شد؟؟

2706